09:35
Snooker - Mastersul de la Shanghai, China (85min)
11:00
Omnisport - WATTS - Ediţie specială - luna octombrie (60min)
12:00
Fotbal - Liga de tineret UEFA (90min)
13:30
Omnisport - WATTS (15min)
13:45
Omnisport - WATTS - Cele mai interesante faze din sporturile de iarnă (60min)
14:45
Snooker - Circuitul European , în Germania - Finala  (120min)
16:45
Darts - Top Gent, la Ghent, în Belgia (105min)
18:30
Omnisport - WATTS - Ediţie specială - luna septembrie (45min)
19:15
Sporturi de iarnă - SPORTURI DE IARNĂ: Ski pass (15min)
19:30
Snooker - Circuitul European, la Sofia, în Bulgaria - Finala  (90min)
21:00
Sporturi de contact - Fight Club (120min)
23:00
Cel mai puternic om - Liga Campionilor  (60min)
00:00
Raliuri - Campionatul European de raliuri , în Elveţia (15min)
00:15
Pro wrestling - Săptămâna aceasta, la WWE (30min)
00:45
Pro wrestling - Colecţia de vechituri (60min)
01:45
Curse de maşini - CURSE DE MAŞINI: Seria Mondială Renault, la Alcaniz, în Spania - Retrospectivă  (30min)
02:15
Omnisport - WATTS - Cele mai interesante faze din sporturile de iarnă (15min)
09:35
Snooker - Circuitul European, la Sofia, în Bulgaria - Finala  (85min)
11:00
Campionatul mondial de turisme fia by lg - Etapa de la * (30min)
11:30
Darts - Top Gent, la Ghent, în Belgia (120min)
13:30
Omnisport - WATTS - Cele mai interesante faze din sporturile de iarnă (15min)
13:45
Omnisport - În culisele performanţei (45min)
14:30
Sporturi de iarnă - SPORTURI DE IARNĂ: Ski pass (15min)
14:45
Snooker - Mastersul de la Shanghai, China (120min)
16:45
Campionatul mondial de turisme fia by lg - Etapa de la * (30min)
17:15
Omnisport - WATTS - Ediţie specială - ciclism (15min)
17:30
Omnisport - WATTS - Ediţie specială - luna octombrie (60min)
18:30
Darts - Top Gent, la Ghent, în Belgia (60min)
19:30
Snooker - Circuitul European , în Germania - Finala  (90min)
21:00
Box - Meciuri clasice, cu knockout - S. Mitchell (Statele Unite ale Americii) - R. Pineda (Columbia) - L. Lewis (Marea Britanie) (45min)
21:45
Box - Mike Tyson (15min)
22:00
Box - Gala de la Merthyr Tydfil, Ţara Galilor (120min)
00:00
Raliuri - Campionatul European de raliuri , în Elveţia - Etapa întâi  (30min)
00:30
Sporturi cu motor - Masteranzii Academiei GT (15min)
00:45
Cel mai puternic om - Liga Campionilor  (60min)
01:45
Darts - Top Gent, la Ghent, în Belgia (45min)
09:30
Campionatul mondial de turisme fia by lg - Etapa de la Suzuka (60min)
10:30
Schi alpin - Cupa Mondială, la Soelden, în Austria - Feminin, slalom uriaş, manşa întâi  (60min)
11:30
Omnisport - WATTS - Cele mai interesante faze din sporturile de iarnă (30min)
12:00
Omnisport - În culisele performanţei (45min)
12:45
Sporturi de iarnă - SPORTURI DE IARNĂ: Ski pass (15min)
13:00
Schi alpin - Cupa Mondială, la Soelden, în Austria - Feminin, slalom uriaş, manşa întâi  (30min)
13:30
Schi alpin - Cupa Mondială, la Soelden, în Austria - Feminin, slalom uriaş, manşa a doua Inclusiv avancronica  (75min)
14:45
Snooker - Circuitul European, la Sofia, în Bulgaria - Finala  (120min)
16:45
Fotbal - Premier League, în  - Etapa a noua Liverpool (Anglia) - Hull City (Anglia) Inclusiv avancronica  (135min)
19:00
Fotbal - Premier League, în  -  Lumea Premier League  (15min)
19:15
Fotbal - Premier League, în  - Etapa a noua Swansea (Anglia) - Leicester (Anglia) Inclusiv avancronica  (135min)
21:30
Sporturi de iarnă - SPORTURI DE IARNĂ: Ski pass (15min)
21:45
Omnisport - WATTS - Ediţie specială - luna octombrie (15min)
22:00
Sporturi de contact - Superkombat, la Geneva, în Elveţia - GP Final Elimination  (180min)
01:00
Raliuri - Campionatul European de raliuri , în Elveţia - Retrospectivă  (30min)
01:30
Tenis de masă - TENIS DE MASĂ: Cupa Mondială la masculin, la Düsseldorf, în Germania - Sferturi de finală  (90min)
07:15
Campionatul mondial de turisme fia by lg - Etapa de la Suzuka (60min)
08:15
Campionatul mondial de turisme fia by lg - Etapa de la Suzuka (60min)
09:15
Omnisport - WATTS - Cele mai interesante faze din sporturile de iarnă (15min)
09:30
Schi alpin - Cupa Mondială, la Soelden, în Austria - Feminin, slalom uriaş, manşa a doua Inclusiv avancronica  (45min)
10:15
Schi alpin - Cupa Mondială, la Soelden, în Austria - Masculin, slalom uriaş, manşa întâi Inclusiv avancronica  (75min)
11:30
Snooker - Campionatul Internaţional, la Chengdu, în China - Etapa întâi  (120min)
13:30
Schi alpin - Cupa Mondială, la Soelden, în Austria - Masculin, slalom uriaş, manşa a doua Inclusiv avancronica  (75min)
14:45
Fotbal - Premier League, în  - Etapa a noua  (30min)
15:15
Fotbal - Premier League, în  - Etapa a noua Tottenham (Marea Britanie) - Newcastle (Anglia) Inclusiv avancronica  (135min)
17:30
Fotbal - Premier League, în  -  Lumea Premier League  (15min)
17:45
Fotbal - Premier League, în  - Etapa a noua Manchester United (Anglia) - Chelsea (Anglia) Inclusiv avancronica  (135min)
20:00
Fotbal - Premier League, în  - Etapa a noua  (15min)
20:15
Schi alpin - Cupa Mondială, la Soelden, în Austria - Masculin, slalom uriaş, manşa a doua Inclusiv avancronica  (45min)
21:00
Călărie - CĂLĂRIE: Cupa Mondială FEI, la Helsinki, în Finlanda - Sărituri peste obstacole  (60min)
22:00
Snooker - Campionatul Internaţional, la Chengdu, în China - Etapa întâi  (120min)
00:00
Sporturi cu motor - Weekendul sporturilor cu motor - Cele mai noi ştiri din lumea sporturilor cu motor (15min)
00:15
Box - Gala de la Merthyr Tydfil, Ţara Galilor (75min)
01:30
Schi alpin - Cupa Mondială, la Soelden, în Austria - Masculin, slalom uriaş, manşa a doua Inclusiv avancronica  (45min)
02:15
Sporturi cu motor - Weekendul sporturilor cu motor (15min)
09:30
Snooker - Campionatul Internaţional, la Chengdu, în China - Etapa a doua  (120min)
11:30
Snooker - Campionatul Internaţional, la Chengdu, în China - Etapa a doua  (120min)
13:30
Snooker - Campionatul Internaţional, la Chengdu, în China - Etapa a doua  (180min)
16:30
Patinaj artistic - Mare Premiu (Grand Prix) , în Statele Unite -   (120min)
18:30
Fotbal - EUROGOLURI - Reperul săptămânal al fotbalului european - rezumate şi rezultate din principalele campionate europene (45min)
19:15
Omnisport - WATTS - Ediţie specială - luna octombrie (30min)
19:45
Snooker - Campionatul Internaţional, la Chengdu, în China - Etapa a doua  (120min)
21:45
Omnisport - WATTS (15min)
22:00
Pro wrestling - Săptămâna aceasta, la WWE (30min)
22:30
Pro wrestling - Colecţia de vechituri (65min)
23:35
Fotbal - EUROGOLURI - Reperul săptămânal al fotbalului european - rezumate şi rezultate din principalele campionate europene (40min)
00:15
Omnisport - WATTS (15min)
00:30
Snooker - Campionatul Internaţional, la Chengdu, în China - Etapa a doua  (120min)
09:30
Snooker - Campionatul Internaţional, la Chengdu, în China - Etapa a treia  (120min)
11:30
Snooker - Campionatul Internaţional, la Chengdu, în China - Etapa a treia  (120min)
13:30
Snooker - Campionatul Internaţional, la Chengdu, în China - Etapa a treia  (180min)
16:30
Fotbal - EUROGOLURI - Reperul săptămânal al fotbalului european - rezumate şi rezultate din principalele campionate europene (45min)
17:15
Omnisport - WATTS Top 10 (30min)
17:45
Omnisport - WATTS (15min)
18:00
Omnisport - WATTS - Ediţie specială - luna august (60min)
19:00
Omnisport - WATTS - Ediţie specială - ciclism (15min)
19:15
Fotbal - EUROGOLURI - Reperul săptămânal al fotbalului european - rezumate şi rezultate din principalele campionate europene (45min)
20:00
Snooker - Campionatul Internaţional, la Chengdu, în China - Etapa a treia  (120min)
22:00
Box - Versiunea WBA, la Schwerin, în Germania - Categoria semigrea J. Braehmer (Germania) - R. Bolonti (Argentina)  (120min)
00:00
Sporturi cu motor - Întâlnire cu viteza marţi seara (5min)
00:05
Sporturi cu motor - Masteranzii Academiei GT (15min)
00:20
Raliuri - În culisele Campionatului European de raliuri (30min)
00:50
Campionatul mondial de turisme fia by lg - Etapa de la * (30min)
01:20
Curse de maşini - CURSE DE MAŞINI: Trofeo Abarth Europa  (30min)
01:50
Sporturi cu motor - Întâlnire cu viteza marţi seara (5min)
01:55
Sporturi cu motor - Weekendul sporturilor cu motor (15min)
02:10
Snooker - Campionatul Internaţional, la Chengdu, în China - Etapa a treia  (20min)
09:30
Campionatul mondial de turisme fia by lg - Etapa de la * (30min)
10:00
Snooker - Campionatul Internaţional, la Chengdu, în China - Etapa a patra  (90min)
11:30
Snooker - Campionatul Internaţional, la Chengdu, în China - Sferturi de finală  (120min)
13:30
Snooker - Campionatul Internaţional, la Chengdu, în China - Etapa a patra  (180min)
16:30
Omnisport - WATTS Top 10 (30min)
17:00
Omnisport - WATTS (15min)
17:15
Fotbal - EUROGOLURI - Reperul săptămânal al fotbalului european - rezumate şi rezultate din principalele campionate europene (45min)
18:00
Omnisport - WATTS - Ediţie specială - luna septembrie (60min)
19:00
Patinaj artistic - Mare Premiu (Grand Prix) , în Statele Unite -   (60min)
20:00
Snooker - Campionatul Internaţional, la Chengdu, în China - Etapa a patra  (120min)
22:00
Omnisport - Alegerea de miercuri - Seara de miercuri este dedicată selecţiei celor mai interesante momente sportive din lume: golf din Circuitele american şi european, actualitatea din lumea navigaţiei şi rezumatul săptămânii, din sportul ecvestru (5min)
22:05
Călărie - CĂLĂRIE: Cupa Mondială FEI, la Helsinki, în Finlanda (15min)
22:20
Călărie - CĂLĂRIE: Clubul de echitaţie (5min)
22:25
Golf - Clubul de golf (5min)
22:30
Golf - Circuitul American P.G.A. - Clasicul McGladrey (60min)
23:30
Omnisport - Selecţia lunii (5min)
23:35
Navigaţie - NAVIGAŢIE: Cupa Mediteranei Rolex, la La Valletta, Malta (30min)
00:05
Omnisport - Selecţia lunii (5min)
00:10
Navigaţie - NAVIGAŢIE: Clubul de iahting (5min)
00:15
Omnisport - Alegerea de miercuri - Seara de miercuri este dedicată selecţiei celor mai interesante momente sportive din lume: golf din Circuitele american şi european, actualitatea din lumea navigaţiei şi rezumatul săptămânii, din sportul ecvestru (5min)
00:20
Omnisport - Acces la sport (15min)
00:35
Snooker - Campionatul Internaţional, la Chengdu, în China - Etapa a patra  (85min)
02:00
Omnisport - WATTS Top 10 (30min)
Feedback