11:30
Tenis - Ghem, set şi Mats - Extra (15min)
11:45
Tenis - Openul Australiei, la Melbourne (210min)
15:15
Tenis - Ghem, set şi Mats (30min)
15:45
Schi fond - Worldloppet, la St Moritz, în Elveţia - 65 km, procedeul clasic  (60min)
16:45
Sărituri cu schiurile - SĂRITURI CU SCHIURILE: Cupa Mondială, la Sapporo, în Japonia - DT 134  (45min)
17:30
Tenis - Openul Australiei, la Melbourne (90min)
19:00
Omnisport - WATTS (15min)
19:15
Fotbal - EUROGOLURI - Reperul săptămânal al fotbalului european - rezumate şi rezultate din principalele campionate europene (30min)
19:45
Fotbal - Cupa Africii pe Naţiuni, în Guineea Ecuatorială - Faza grupelor:  (135min)
22:00
Tenis - Ghem, set şi Mats (30min)
22:30
Tenis - Openul Australiei, la Melbourne (180min)
01:30
Tenis - Ghem, set şi Mats (30min)
02:00
Tenis - Openul Australiei, la Melbourne (120min)
04:00
Tenis - Openul Australiei, la Melbourne (255min)
08:15
Tenis - Openul Australiei, la Melbourne (120min)
10:15
Tenis - Ghem, set şi Mats - Extra (15min)
10:30
Tenis - Openul Australiei, la Melbourne (210min)
14:00
Tenis - Ghem, set şi Mats (30min)
14:30
Sărituri cu schiurile - SĂRITURI CU SCHIURILE: Cupa Mondială, la Sapporo, în Japonia - DT 134  (30min)
15:00
Sărituri cu schiurile - SĂRITURI CU SCHIURILE: Universiada, la Strbske Pleso, în Slovacia - Masculin şi feminin, individual, DT 100  (105min)
16:45
Biatlon - Universiada, la Osrblie, în Slovacia - Masculin 10 km  (60min)
17:45
Biatlon - Universiada, la Osrblie, în Slovacia - Feminin, 7,5 km, sprint  (45min)
18:30
Sporturi de iarnă - SPORTURI DE IARNĂ: Ski pass (15min)
18:45
Schi alpin - Cupa Mondială, la Schladming, în Austria - Masculin slalom manşa întâi  (60min)
19:45
Fotbal - Cupa Africii pe Naţiuni, în Guineea Ecuatorială - Faza grupelor:  (135min)
22:00
Schi alpin - Cupa Mondială, la Schladming, în Austria - Masculin slalom manşa a doua  (45min)
22:45
Sporturi de iarnă - SPORTURI DE IARNĂ: Ski pass (15min)
23:00
Tenis - Ghem, set şi Mats (30min)
23:30
Sporturi cu motor - Masteranzii Academiei GT (15min)
23:45
Tenis - Openul Australiei, la Melbourne (105min)
01:30
Tenis - Ghem, set şi Mats (30min)
02:00
Tenis - Openul Australiei, la Melbourne (120min)
04:00
Tenis - Openul Australiei, la Melbourne (255min)
08:15
Tenis - Openul Australiei, la Melbourne (105min)
10:00
Sporturi cu motor - Masteranzii Academiei GT (15min)
10:15
Tenis - Ghem, set şi Mats - Extra (15min)
10:30
Tenis - Openul Australiei, la Melbourne (150min)
13:00
Tenis - Ghem, set şi Mats (30min)
13:30
Biatlon - Universiada, la Osrblie, în Slovacia - Feminin pursuit Inclusiv avancronica  (45min)
14:15
Biatlon - Universiada, la Osrblie, în Slovacia - Masculin pursuit  (30min)
14:45
Sărituri cu schiurile - SĂRITURI CU SCHIURILE: Universiada, la Strbske Pleso, în Slovacia - Masculin şi feminin, individual, DT 100  (45min)
15:30
Sporturi de iarnă - SPORTURI DE IARNĂ: Ski pass (15min)
15:45
Fotbal - Cupa Africii pe Naţiuni, în Guineea Ecuatorială - Faza grupelor:  (60min)
16:45
Tenis - Openul Australiei, la Melbourne (180min)
19:45
Fotbal - Cupa Africii pe Naţiuni, în Guineea Ecuatorială - Faza grupelor:  (135min)
22:00
Tenis - Ghem, set şi Mats (30min)
22:30
Omnisport - Alegerea de miercuri - Seara de miercuri este dedicată selecţiei celor mai interesante momente sportive din lume: golf din Circuitele american şi european, actualitatea din lumea navigaţiei şi rezumatul săptămânii, din sportul ecvestru (5min)
22:35
Călărie - CĂLĂRIE: Cupa Mondială FEI, la Zurich, în Elveţia - Sărituri peste obstacole  (15min)
22:50
Călărie - CĂLĂRIE: Clubul de echitaţie (5min)
22:55
Golf - Circuitul American P.G.A. - Challenge-ul Humana (60min)
23:55
Golf - Clubul de golf (5min)
00:00
Navigaţie - NAVIGAŢIE: Clubul de iahting (5min)
00:05
Omnisport - Alegerea de miercuri - Seara de miercuri este dedicată selecţiei celor mai interesante momente sportive din lume: golf din Circuitele american şi european, actualitatea din lumea navigaţiei şi rezumatul săptămânii, din sportul ecvestru (5min)
00:10
Tenis - Openul Australiei, la Melbourne (110min)
02:00
Tenis - Ghem, set şi Mats (30min)
04:30
Tenis - Openul Australiei, la Melbourne (225min)
08:15
Tenis - Openul Australiei, la Melbourne (120min)
10:15
Tenis - Ghem, set şi Mats - Extra (15min)
10:30
Tenis - Openul Australiei, la Melbourne (150min)
13:00
Tenis - Ghem, set şi Mats (30min)
13:30
Tenis - Openul Australiei, la Melbourne (90min)
15:00
Sărituri cu schiurile - SĂRITURI CU SCHIURILE: Universiada, la Strbske Pleso, în Slovacia - Masculin şi feminin, individual, DT 100  (45min)
15:45
Sărituri cu schiurile - SĂRITURI CU SCHIURILE: Universiada, la Strbske Pleso, în Slovacia - Concursul feminin pe echipe, DT 100 Inclusiv avancronica  (120min)
17:45
Sporturi de iarnă - SPORTURI DE IARNĂ: Ski pass (15min)
18:00
Tenis - Openul Australiei, la Melbourne (120min)
20:00
Atletism - Concurs de sală, la Düsseldorf, în Germania (120min)
22:00
Tenis - Ghem, set şi Mats (30min)
22:30
Tenis - Openul Australiei, la Melbourne (90min)
00:00
Tenis - Openul Australiei, la Melbourne (120min)
02:00
Tenis - Ghem, set şi Mats (30min)
07:00
Tenis - Openul Australiei, la Melbourne (105min)
08:45
Tenis - Openul Australiei, la Melbourne (90min)
10:15
Tenis - Ghem, set şi Mats - Extra (15min)
10:30
Tenis - Openul Australiei, la Melbourne (150min)
13:00
Tenis - Ghem, set şi Mats (30min)
13:30
Tenis - Openul Australiei, la Melbourne (45min)
14:15
Biatlon - Universiada, la Osrblie, în Slovacia - Mixt ştafetă  (45min)
15:00
Sărituri cu schiurile - SĂRITURI CU SCHIURILE: Universiada, la Strbske Pleso, în Slovacia - Concursul de ştafetă mixt, DT 100  (105min)
16:45
Sărituri cu schiurile - SĂRITURI CU SCHIURILE: Cupa Mondială, la Willingen, în Germania - Calificări DT 145 Inclusiv avancronica  (90min)
18:15
Biatlon - Universiada, la Osrblie, în Slovacia - Mixt ştafetă  (30min)
18:45
Sărituri cu schiurile - SĂRITURI CU SCHIURILE: Cupa Mondială, la Willingen, în Germania - DT 145 Inclusiv avancronica  (120min)
20:45
Tenis - Openul Australiei, la Melbourne (120min)
22:45
Tenis - Ghem, set şi Mats (30min)
23:15
Sărituri cu schiurile - SĂRITURI CU SCHIURILE: Cupa Mondială, la Willingen, în Germania - DT 145 Inclusiv avancronica  (75min)
00:30
Sporturi cu motor - Masteranzii Academiei GT (15min)
00:45
Tenis - Openul Australiei, la Melbourne (75min)
02:00
Tenis - Ghem, set şi Mats (30min)
09:30
Tenis - Openul Australiei, la Melbourne (45min)
10:15
Tenis - Ghem, set şi Mats - Extra (15min)
10:30
Tenis - Openul Australiei, la Melbourne (120min)
12:30
Tenis - Ghem, set şi Mats - Extra (15min)
12:45
Schi fond - Universiada, la Strbske Pleso, în Slovacia - Feminin, 15 km, procedeul liber, cu start în bloc Inclusiv avancronica  (60min)
13:45
Omnisport - WATTS (15min)
14:00
Fotbal - Premier League, în  - Etapa a 23-a Avancronică  (30min)
14:30
Fotbal - Premier League, în  - Etapa a 23-a Hull City (Anglia) - Newcastle (Anglia) Inclusiv avancronica  (135min)
16:45
Fotbal - Premier League, în  - Etapa a 23-a Liverpool (Anglia) - West Ham (Anglia) Inclusiv avancronica  (135min)
19:00
Fotbal - Premier League, în  -  Lumea Premier League  (15min)
19:15
Fotbal - Premier League, în  - Etapa a 23-a Chelsea (Anglia) - Manchester City (Anglia) Inclusiv avancronica  (135min)
21:30
Fotbal - Cupa Africii pe Naţiuni, în Guineea Ecuatorială - Sferturi de finală:  (90min)
23:00
Tenis - Ghem, set şi Mats (30min)
23:30
Atletism - Concurs de sală, la Karlsruhe, în Germania -  Urmează a fi confirmat  (60min)
00:30
Sărituri cu schiurile - SĂRITURI CU SCHIURILE: Cupa Mondială, la Willingen, în Germania - Echipe DT 145 Inclusiv avancronica  (60min)
01:30
Tenis - Openul Australiei, la Melbourne (60min)
02:30
Tenis - Ghem, set şi Mats (30min)
07:00
Tenis - Openul Australiei, la Melbourne (105min)
08:45
Tenis - Openul Australiei, la Melbourne (90min)
10:15
Tenis - Ghem, set şi Mats - Extra (15min)
10:30
Tenis - Openul Australiei, la Melbourne (180min)
13:30
Tenis - Ghem, set şi Mats - Extra (15min)
13:45
Sărituri cu schiurile - SĂRITURI CU SCHIURILE: Cupa Mondială la feminin, la Hinzenbach, în Austria - Feminin, DT 94  (60min)
14:45
Combinata nordică - COMBINATA NORDICĂ: Cupa Mondială, la Val di Fiemme, în Italia - Gundersen 15 km Inclusiv avancronica  (45min)
15:30
Sărituri cu schiurile - SĂRITURI CU SCHIURILE: Cupa Mondială, la Willingen, în Germania - DT 145 Inclusiv avancronica  (135min)
17:45
Fotbal - Cupa Africii pe Naţiuni, în Guineea Ecuatorială - Sferturi de finală:  (135min)
20:00
Fotbal - Cupa Africii pe Naţiuni, în  -  :  (45min)
20:45
Fotbal - Cupa Africii pe Naţiuni, în Guineea Ecuatorială - Sferturi de finală:  (135min)
23:00
Tenis - Openul Australiei, la Melbourne (105min)
00:45
Tenis - Ghem, set şi Mats (15min)
01:00
Omnisport - WATTS - Ediţie specială - tenis (15min)
01:15
Sărituri cu schiurile - SĂRITURI CU SCHIURILE: Cupa Mondială, la Willingen, în Germania - DT 145 Inclusiv avancronica  (60min)
02:15
Tenis - Ghem, set şi Mats (15min)
Feedback