09:30
Schi nordic - Campionatul Mondial, la Falun, în Suedia - Cele mai frumoase faze  (60min)
10:30
Omnisport - WATTS - Ediţie specială - luna martie (60min)
11:30
Snooker - Circuitul European, la Gdynia, în Polonia - Finala  (90min)
13:00
Schi nordic - Campionatul Mondial, la Falun, în Suedia - Cele mai frumoase faze  (60min)
14:00
Biatlon - Cupa Mondială, la Oslo, în Norvegia - Feminin ştafetă Inclusiv avancronica  (60min)
15:00
Biatlon - Cupa Mondială, la Oslo, în Norvegia - Masculin ştafetă Inclusiv avancronica  (60min)
16:00
Fotbal - Cupa Algarve, în Portugalia (120min)
18:00
Fotbal - Cupa Algarve, în Portugalia (120min)
20:00
Snooker - Circuitul European, la Gdynia, în Polonia - Finala  (90min)
21:30
Fotbal - Premier League, în  - Etapa a 28-a West Ham (Anglia) - Chelsea (Anglia) Inclusiv avancronica  (135min)
23:45
Omnisport - Alegerea de miercuri - Seara de miercuri este dedicată selecţiei celor mai interesante momente sportive din lume: golf din Circuitele american şi european, actualitatea din lumea navigaţiei şi rezumatul săptămânii, din sportul ecvestru (5min)
23:50
Călărie - CĂLĂRIE: Festivalul Ecvestru de Iarnă, la Palm Beach, în Statele Unite -  Suncast Grand Prix  (60min)
00:50
Călărie - CĂLĂRIE: Cupa Mondială FEI, la Göteborg, în Suedia - Sărituri peste obstacole  (15min)
01:05
Călărie - CĂLĂRIE: Clubul de echitaţie (5min)
01:10
Omnisport - Selecţia lunii (5min)
01:15
Golf - Circuitul European P.G.A. - Openul Joburg (30min)
01:45
Golf - Clubul de golf (5min)
01:50
Navigaţie - NAVIGAŢIE: Clubul de iahting (5min)
01:55
Omnisport - Alegerea de miercuri - Seara de miercuri este dedicată selecţiei celor mai interesante momente sportive din lume: golf din Circuitele american şi european, actualitatea din lumea navigaţiei şi rezumatul săptămânii, din sportul ecvestru (5min)
02:00
Omnisport - WATTS - Ediţie specială - luna martie (30min)
09:30
Campionatul mondial de turisme fia by lg - Avancronica sezonului (30min)
10:00
Omnisport - WATTS - Ediţie specială - luna martie (30min)
10:30
Biatlon - Cupa Mondială, la Oslo, în Norvegia - Feminin ştafetă Inclusiv avancronica  (60min)
11:30
Biatlon - Cupa Mondială, la Oslo, în Norvegia - Masculin ştafetă Inclusiv avancronica  (60min)
12:30
Fotbal - Cupa Algarve, în Portugalia (75min)
13:45
Fotbal - Cupa Algarve, în Portugalia (75min)
15:00
Schi nordic - Campionatul Mondial, la Falun, în Suedia - Cele mai frumoase faze  (60min)
16:00
Biatlon - Cupa Mondială, la Oslo, în Norvegia - Masculin ştafetă Inclusiv avancronica  (60min)
17:00
Biatlon - Cupa Mondială, la Oslo, în Norvegia - Masculin ştafetă Inclusiv avancronica  (60min)
18:00
Biatlon - Campionatul Mondial, la Kontiolathi, în Finlanda - Mixt ştafetă Inclusiv avancronica  (105min)
19:45
Schi nordic - Campionatul Mondial, la Falun, în Suedia - Cele mai frumoase faze  (60min)
20:45
Omnisport - WATTS (15min)
21:00
Sporturi de contact - Fight Club (120min)
23:00
Biatlon - Campionatul Mondial, la Kontiolathi, în Finlanda - Mixt ştafetă Inclusiv avancronica  (60min)
00:00
Fotbal - Cupa Algarve, în Portugalia (75min)
01:15
Fotbal - Cupa Algarve, în Portugalia (75min)
09:30
Fotbal - Cupa Algarve, în Portugalia (60min)
10:30
Biatlon - Campionatul Mondial, la Kontiolathi, în Finlanda - Mixt ştafetă Inclusiv avancronica  (60min)
11:30
Schi alpin - Cupa Mondială, la Garmisch Partenkirchen, în Germania - Feminin, coborâre antrenamente Inclusiv avancronica - urmează a fi anunţat  (90min)
13:00
Schi alpin - Cupa Mondială, la Kvitfjell, în Norvegia - Masculin coborâre antrenamente Urmează a fi confirmat  (60min)
14:00
Combinata nordică - COMBINATA NORDICĂ: Cupa Mondială, la Lahti, în Finlanda - DT 130  (60min)
15:00
Fotbal - Cupa Algarve, în Portugalia (120min)
17:00
Fotbal - Cupa Algarve, în Portugalia (120min)
19:00
Sărituri cu schiurile - SĂRITURI CU SCHIURILE: Cupa Mondială, la Lahti, în Finlanda - Calificări DT130  (60min)
20:00
Atletism - Campionatele Europene de sală, la Praga, în Cehia - Etapa întâi  (60min)
21:00
Seria pădurarilor - SERIA PĂDURARILOR: Campionatul Mondial  - Simplu  (30min)
21:30
Seria pădurarilor - SERIA PĂDURARILOR: Campionatul Mondial  - Simplu  (30min)
22:00
Omnisport - În culisele performanţei (30min)
22:30
Box - Meci pentru titlul de campion mediteraneean, versiunea WBC, la Halle, în Germania - Categoria grea uşoară D. Beljo (Bosnia şi Herţegovina) - M. Kurzweil (Germania)  (120min)
00:30
Atletism - Campionatele Europene de sală, la Praga, în Cehia - Etapa întâi  (60min)
01:30
Sărituri cu schiurile - SĂRITURI CU SCHIURILE: Cupa Mondială, la Lahti, în Finlanda - Calificări DT130  (60min)
09:30
Omnisport - WATTS (15min)
09:45
Sărituri cu schiurile - SĂRITURI CU SCHIURILE: Cupa Mondială, la Lahti, în Finlanda - Calificări DT130  (60min)
10:45
Combinata nordică - COMBINATA NORDICĂ: Cupa Mondială, la Lahti, în Finlanda - DT 128 Inclusiv avancronica  (60min)
11:45
Schi alpin - Cupa Mondială, la Garmisch Partenkirchen, în Germania - Feminin coborâre  (75min)
13:00
Schi alpin - Cupa Mondială, la Kvitfjell, în Norvegia - Masculin coborâre  (75min)
14:15
Biatlon - Campionatul Mondial, la Kontiolathi, în Finlanda - Masculin, sprint  (60min)
15:15
Schi fond - Cupa Mondială, la Lahti, în Finlanda - Masculin şi feminin, sprint, procedeul clasic Inclusiv avancronica  (120min)
17:15
Biatlon - Campionatul Mondial, la Kontiolathi, în Finlanda - Feminin, sprint Inclusiv avancronica  (90min)
18:45
Sărituri cu schiurile - SĂRITURI CU SCHIURILE: Cupa Mondială, la Lahti, în Finlanda - Echipe DT 130 Inclusiv avancronica  (120min)
20:45
Biatlon - Campionatul Mondial, la Kontiolathi, în Finlanda - Masculin, sprint  (60min)
21:45
Călărie - CĂLĂRIE: Fascinaţia curselor de cai (15min)
22:00
Sporturi de contact - Superkombat, la Almere, în Olanda (120min)
00:00
Atletism - Campionatele Europene de sală, la Praga, în Cehia - Etapa a doua  (60min)
01:00
Sărituri cu schiurile - SĂRITURI CU SCHIURILE: Cupa Mondială, la Lahti, în Finlanda - Echipe DT 130 Inclusiv avancronica  (60min)
02:00
Biatlon - Campionatul Mondial, la Kontiolathi, în Finlanda - Masculin, sprint  (30min)
02:30
Biatlon - Campionatul Mondial, la Kontiolathi, în Finlanda - Feminin, sprint Inclusiv avancronica  (30min)
09:30
Sărituri cu schiurile - SĂRITURI CU SCHIURILE: Cupa Mondială, la Lahti, în Finlanda - Echipe DT 130 Inclusiv avancronica  (30min)
10:00
Schi fond - Cupa Mondială, la Lahti, în Finlanda - Masculin 15 km clasic Inclusiv avancronica  (90min)
11:30
Schi alpin - Cupa Mondială, la Kvitfjell, în Norvegia - Masculin Super-G Inclusiv avancronica  (90min)
13:00
Schi alpin - Cupa Mondială, la Garmisch Partenkirchen, în Germania - Feminin, Super-G Inclusiv avancronica  (75min)
14:15
Biatlon - Campionatul Mondial, la Kontiolathi, în Finlanda - Masculin pursuit  (45min)
15:00
Sărituri cu schiurile - SĂRITURI CU SCHIURILE: Cupa Mondială, la Lahti, în Finlanda - DT 130  (105min)
16:45
Biatlon - Campionatul Mondial, la Kontiolathi, în Finlanda - Feminin pursuit Inclusiv avancronica  (60min)
17:45
Atletism - Campionatele Europene de sală, la Praga, în Cehia - Etapa a treia  (60min)
18:45
Ciclism - Cursa Paris-Nisa, în Franţa (75min)
20:00
Campionatul mondial de turisme fia by lg - Etapa de la Argentina (60min)
21:00
Campionatul mondial de turisme fia by lg - Etapa de la Argentina (60min)
22:00
Sărituri cu schiurile - SĂRITURI CU SCHIURILE: Cupa Mondială, la Lahti, în Finlanda - DT 130  (75min)
23:15
Biatlon - Campionatul Mondial, la Kontiolathi, în Finlanda - Masculin pursuit  (30min)
23:45
Biatlon - Campionatul Mondial, la Kontiolathi, în Finlanda - Feminin pursuit Inclusiv avancronica  (45min)
00:30
Patinaj viteză - PATINAJ VITEZĂ: Campionatul Mondial poliatlon, la Calgary, în Canada - Etapa a doua  (60min)
01:30
Sărituri cu schiurile - SĂRITURI CU SCHIURILE: Cupa Mondială, la Lahti, în Finlanda - DT 130  (60min)
09:30
Ciclism - Cursa Paris-Nisa, în Franţa (45min)
10:15
Atletism - Campionatele Europene de sală, la Praga, în Cehia - Etapa a treia  (60min)
11:15
Biatlon - Campionatul Mondial, la Kontiolathi, în Finlanda - Feminin pursuit Inclusiv avancronica  (45min)
12:00
Biatlon - Campionatul Mondial, la Kontiolathi, în Finlanda - Masculin pursuit  (45min)
12:45
Sărituri cu schiurile - SĂRITURI CU SCHIURILE: Cupa Mondială, la Lahti, în Finlanda - DT 130  (75min)
14:00
Ciclism - Cursa Paris-Nisa, în Franţa (60min)
15:00
Ciclism - Cursa Paris-Nisa, în Franţa (120min)
17:00
Ciclism - Ciclism cu LeMond (15min)
17:15
Sărituri cu schiurile - SĂRITURI CU SCHIURILE: Cupa Mondială, la Lahti, în Finlanda - DT 130  (30min)
17:45
Sărituri cu schiurile - SĂRITURI CU SCHIURILE: Cupa Mondială, la Kuopio, în Finlanda - Calificări  (75min)
19:00
Fotbal - EUROGOLURI - Reperul săptămânal al fotbalului european - rezumate şi rezultate din principalele campionate europene (30min)
19:30
Fotbal - Cupa Algarve, în Portugalia (120min)
21:30
Omnisport - WATTS (15min)
21:45
Omnisport - WATTS (15min)
22:00
Pro wrestling - Săptămâna aceasta, la WWE (30min)
22:30
Pro wrestling - Colecţia de vechituri (60min)
23:30
Sărituri cu schiurile - SĂRITURI CU SCHIURILE: Cupa Mondială, la Kuopio, în Finlanda - Calificări  (60min)
00:30
Călărie - CĂLĂRIE: Fascinaţia curselor de cai (15min)
00:45
Fotbal - Cupa Algarve, în Portugalia (75min)
02:00
Fotbal - EUROGOLURI - Reperul săptămânal al fotbalului european - rezumate şi rezultate din principalele campionate europene (30min)
09:30
Ciclism - Cursa Paris-Nisa, în Franţa (45min)
10:15
Ciclism - Ciclism cu LeMond (15min)
10:30
Fotbal - Cupa Algarve, în Portugalia (60min)
11:30
Călărie - CĂLĂRIE: Fascinaţia curselor de cai (15min)
11:45
Sărituri cu schiurile - SĂRITURI CU SCHIURILE: Cupa Mondială, la Kuopio, în Finlanda - Calificări  (45min)
12:30
Biatlon - Campionatul Mondial, la Kontiolathi, în Finlanda - Feminin pursuit Inclusiv avancronica  (45min)
13:15
Biatlon - Campionatul Mondial, la Kontiolathi, în Finlanda - Masculin pursuit  (45min)
14:00
Ciclism - Cursa Paris-Nisa, în Franţa (60min)
15:00
Ciclism - Cursa Paris-Nisa, în Franţa (120min)
17:00
Sporturi de iarnă - SPORTURI DE IARNĂ: Ski pass (15min)
17:15
Sărituri cu schiurile - SĂRITURI CU SCHIURILE: Cupa Mondială, la Kuopio, în Finlanda - Calificări  (60min)
18:15
Sărituri cu schiurile - SĂRITURI CU SCHIURILE: Cupa Mondială, la Kuopio, în Finlanda - DT 127 Inclusiv avancronica  (120min)
20:15
Tenis - Punctul lui Mats (30min)
20:45
Box - Titlul American Continental WBC , la Antalya, în Turcia - Categoria grea O. Solis (Cuba) - T. Thompson (Statele Unite ale Americii)  (120min)
22:45
Omnisport - În culisele performanţei (30min)
23:15
Sărituri cu schiurile - SĂRITURI CU SCHIURILE: Cupa Mondială, la Kuopio, în Finlanda - DT 127 Inclusiv avancronica  (60min)
00:15
Sporturi de iarnă - SPORTURI DE IARNĂ: Ski pass (15min)
00:30
Motocros - Campionatul Mondial, la Si Racha, în Thailanda (30min)
01:00
Sporturi cu motor - Test Drive (60min)
02:00
Ciclism - Cursa Paris-Nisa, în Franţa (30min)
Feedback