07:00
ap
Digisport Show
07:15
ap
Generatia Digi Sport
07:45
ap
Stirile Digi Sport
08:00
ap
Digisport Show
08:15
ap
Rezumat EHF F Champions League
08:45
ap
Stirile Digi Sport
09:00
ap
Digisport Show
09:15
ap
Serie A Show
09:45
ap
Stirile Digi Sport
10:00
ap
Digi Gool
10:15
ap
Stirile Digi Sport
11:00
ap
Digi Gool
11:15
ap
Stirile Digi Sport
12:00
ap
Digi Gool
12:15
ap
Stirile Digi Sport
13:00
ap
Digi Gool
13:15
ap
Stirile Digi Sport
14:00
ap
Digi Gool
14:15
ap
Stirile Digi Sport
15:00
ap
Digi Gool
15:15
ap
Stirile Digi Sport
16:00
ap
Premiera FIFA Football
16:30
ap
Stirile Digi Sport
16:45
ap
Premiera La Liga World
17:15
ap
Handbal M.: Dinamo - CS HC Adrian Petrea Resita Liga Nationala
19:00
ap
Handbal F.: HCM Rm Valcea - CSM Bucuresti Liga Nationala
20:30
ap
Baschet M.: Dinamo - CSU Atlassib Sibiu Liga Nationala
22:15
ap
Stirile Digi Sport
22:45
ap
Digi Gool
23:00
ap
Stirile Digi Sport
23:30
ap
Stirile Digi Sport
00:00
ap
FIFA Football
00:30
ap
Stirile Digi Sport
01:00
ap
Stirile Digi Sport
02:00
ap
Stirile Digi Sport
03:00
ap
Stirile Digi Sport
04:00
ap
Stirile Digi Sport
05:00
ap
Stirile Digi Sport
06:00
ap
Stirile Digi Sport
07:00
ap
Digisport Show
07:15
ap
FIFA Football
07:45
ap
Stirile Digi Sport
08:00
ap
Digisport Show
08:15
ap
Serie A Show
08:45
ap
Stirile Digi Sport
09:00
ap
Digisport Show
09:15
ap
La Liga World
09:45
ap
Stirile Digi Sport
10:00
ap
Digi Gool
10:15
ap
Stirile Digi Sport
11:00
ap
Digi Gool
11:15
ap
Stirile Digi Sport
12:00
ap
Digi Gool
12:15
ap
Stirile Digi Sport
13:00
ap
Digi Gool
13:15
ap
Stirile Digi Sport
14:00
ap
Digi Gool
14:15
ap
Stirile Digi Sport
15:00
ap
Digi Gool
15:15
ap
Stirile Digi Sport
16:00
ap
La Liga World
16:30
ap
Stirile Digi Sport
17:00
ap
Stirile Digi Sport
17:30
ap
FIFA Football
18:00
ap
Stirile Digi Sport
18:30
ap
Stirile Digi Sport
19:00
ap
Stirile Digi Sport
19:30
ap
Rezumat EHF F Champions League
20:00
ap
Handbal M.: Kristianstad - Kielce EHF Champions Legue
21:45
ap
Handbal M.: Rhein-Neckar Löwen - HC Vardar EHF Champions Legue
23:15
ap
Stirile Digi Sport
23:45
ap
Generatia Digi Sport
00:15
ap
Digi Sport Show
00:30
ap
Stirile Digi Sport
01:00
ap
Stirile Digi Sport
02:00
ap
Stirile Digi Sport
03:00
ap
Stirile Digi Sport
04:00
ap
Stirile Digi Sport
05:00
ap
Stirile Digi Sport
06:00
ap
Stirile Digi Sport
07:00
ap
Digisport Show
07:15
ap
La Liga World
07:45
ap
Stirile Digi Sport
08:00
ap
Digisport Show
08:15
ap
FIFA Football
08:45
ap
Stirile Digi Sport
09:00
ap
Digisport Show
09:15
ap
Generatia Digi Sport
09:45
ap
Stirile Digi Sport
10:00
ap
Digi Gool
10:15
ap
Stirile Digi Sport
11:00
ap
Digi Gool
11:15
ap
Stirile Digi Sport
12:00
ap
Digi Gool
12:15
ap
Stirile Digi Sport
13:00
ap
Digi Gool
13:15
ap
Stirile Digi Sport
14:00
ap
Digi Gool
14:15
ap
Stirile Digi Sport
15:00
ap
Digi Gool
15:15
ap
Stirile Digi Sport
16:00
ap
Digi Gool
16:15
ap
Stirile Digi Sport
16:30
ap
Stirile Digi Sport
17:00
ap
Stirile Digi Sport
17:30
ap
Eurobasket
18:00
ap
Baschet M.: Lokomotiv Kuban Krasnodar - Darussafaka Dogus Istanbul Euroliga
19:45
ap
Baschet M.: TSKA Moscova - Olympiacos Piraeus Euroliga
21:30
ap
Stirile Digi Sport
21:45
ap
Fotbal: Carpi - Roma Serie A
23:45
ap
Stirile Digi Sport
00:00
ap
Stirile Digi Sport
01:00
ap
Stirile Digi Sport
02:00
ap
Stirile Digi Sport
03:00
ap
Stirile Digi Sport
04:00
ap
Stirile Digi Sport
05:00
ap
Stirile Digi Sport
06:00
ap
Stirile Digi Sport
07:00
ap
Digisport Show
07:15
ap
FiFA Football
07:45
ap
Stirile Digi Sport
08:00
ap
Digisport Show
08:15
ap
Avanpremiera Ligue 1
08:45
ap
Stirile Digi Sport
09:00
ap
Digisport Show
09:15
ap
Avanpremiera Serie A
09:45
ap
Stirile Digi Sport
10:00
ap
Avanpremiera La Liga
10:30
ap
Stirile Digi Sport
11:00
ap
Stirile Digi Sport
11:30
ap
Stirile Digi Sport
12:00
ap
Stirile Digi Sport
12:15
ap
Avanpremiera Serie A
12:45
ap
Stirile Digi Sport
13:00
ap
Stirile Digi Sport
13:30
ap
FiFA Football
14:00
ap
Stirile Digi Sport
14:30
ap
Stirile Digi Sport
15:00
ap
Stirile Digi Sport
15:30
ap
Generatia Digi Sport
16:00
ap
Stirile Digi Sport
16:30
ap
Stirile Digi Sport
17:00
ap
Handbal M.: Orlen Wisla Plock - Celje Pivovarna Lasko EHF Champions League
18:45
ap
Stirile Digi Sport
19:00
ap
Baschet M.: U-BT Cluj - BC Mures Liga Nationala
20:45
ap
Stirile Digi Sport
21:15
ap
Digisport Show
21:30
ap
Fotbal: Valencia - Espanyol La Liga
23:30
ap
Stirile Digi Sport
23:45
ap
Digisport Show
00:00
ap
Stirile Digi Sport
01:00
ap
Generatia Digi Sport
01:30
ap
Stirile Digi Sport
02:00
ap
Stirile Digi Sport
03:00
ap
Stirile Digi Sport
04:00
ap
Stirile Digi Sport
05:00
ap
Stirile Digi Sport
06:00
ap
Stirile Digi Sport
07:00
ap
Digisport Show
07:15
ap
Generatia Digi Sport
07:45
ap
Stirile Digi Sport
08:00
ap
Digisport Show
08:15
ap
Rezumat Cupa Ligii Angliei
08:45
ap
Stirile Digi Sport
09:00
ap
Digisport Show
09:15
ap
FIFA Football
09:45
ap
Stirile Digi Sport
10:00
ap
Digisport Show
10:15
ap
Stirile Digi Sport
10:30
ap
Stirile Digi Sport
11:00
ap
Volei: CSM Targoviste - CSU Medicina Tirgu Mures Divizia A1
13:00
ap
Generatia Digi Sport
13:30
ap
Handbal M.: Granollers - Dinamo EHF Cup
15:00
ap
Handbal F.: Thuringer - Larvik EHF Champions League
16:30
ap
Stirile Digi Sport
17:00
ap
Fotbal: Sevilla - Las Palmas La Liga
19:00
ap
Stirile Digi Sport
19:15
ap
Fotbal: Getafe - Atletico Madrid La Liga
21:15
ap
Stirile Digi Sport
21:30
ap
Digi Sport Show
21:45
ap
Stirile Digi Sport
22:00
ap
Fotbal: Nice - Marseille Ligue 1
00:00
ap
Stirile Digi Sport
01:00
ap
Stirile Digi Sport
02:00
ap
Stirile Digi Sport
03:00
ap
Stirile Digi Sport
04:00
ap
Stirile Digi Sport
05:00
ap
Stirile Digi Sport
06:00
ap
Stirile Digi Sport
07:00
ap
Digisport Show
07:15
ap
La Liga World
07:45
ap
Stirile Digi Sport
08:00
ap
Digisport Show
08:15
ap
FIFA Football
08:45
ap
Stirile Digi Sport
09:00
ap
Digisport Show
09:15
ap
Generatia Digi Sport
09:45
ap
Stirile Digi Sport
10:00
ap
Digi Gool
10:15
ap
Stirile Digi Sport
11:00
ap
Digi Gool
11:15
ap
Stirile Digi Sport
12:00
ap
Digi Gool
12:15
ap
Stirile Digi Sport
13:00
ap
Digi Gool
13:15
ap
Stirile Digi Sport
14:00
ap
Digi Gool
14:15
ap
Stirile Digi Sport
15:00
ap
Digi Gool
15:15
ap
Stirile Digi Sport
16:00
ap
Digi Gool
16:15
ap
Stirile Digi Sport
16:30
ap
Digi Gool
16:45
ap
Digi Gool
17:00
ap
Stirile Digi Sport
17:30
ap
Premiera Rezumat EHF F Champions League
18:00
ap
Handbal M.: CSU Politehnica Timisoara - HC Vaslui Liga Nationala
19:45
ap
Handbal F.: Corona Brasov - CSM Unirea Slobozia Liga Nationala
21:15
ap
Digi Gool
21:30
ap
Stirile Digi Sport
22:00
ap
Stirile Digi Sport
22:30
ap
Digi Gool
22:45
ap
Stirile Digi Sport
23:15
ap
Stirile Digi Sport
23:30
ap
REZUMAT EHF M Champions League
00:00
ap
Stirile Digi Sport
01:00
ap
Stirile Digi Sport
02:00
ap
Stirile Digi Sport
03:00
ap
Stirile Digi Sport
04:00
ap
Stirile Digi Sport
05:00
ap
Stirile Digi Sport
06:00
ap
Stirile Digi Sport
jinglebells
Feedback