07:00
Calea, Adevărul şi Viaţa
08:00
Ascultă şi împlineşte
09:00
Casa zburătoare
09:30
Teknia
10:00
Înţelepciune TV
10:30
Alfa Omega în obiectiv
11:00
ap
Mă mai iubiţi acum
12:30
Rădăcini şi reflecţii
13:00
Israel în prim - plan
13:30
Ierusalim oraşul lacrimilor şi al speranţei
14:00
Vieţi în lumină
14:30
InTouch
15:00
Casa zburătoare
15:30
Teknia
16:00
Rugăciune pentru Israel
17:00
Stând în spărtură pentru Israel
17:30
Puterea rugăciunii
18:00
ap
La frontiera promisiunilor lui Dumnezeu
19:00
ap
Teatrul de pe strada 7
19:30
Ospăţ cu mană
20:00
Jerusalem Dateline
20:30
Mari isprăvi
21:00
Realităţi şi perspective
22:00
ap
Transformari I
23:00
Depăşind linia
23:30
Program muzical
00:00
Mapamond Creştin
00:30
Puterea rugăciunii
01:00
Conferinţa "Rugăciune pentru Israel"
02:00
Realităţi şi perspective
04:00
Ospăţ cu mană
04:00
Misiunea John Militaru
04:30
Hristos pentru Moldova
04:30
Muzică
05:00
Videotext
06:00
Muzică
06:30
Devoţional
06:45
Întrebări esenţiale
07:00
Realităţi şi perspective
08:00
Hristos pentru Moldova
08:30
Dumnezeu ştie
09:00
Casa zburătoare
09:30
Teknia
10:00
Lecţia de biologie
10:30
Misiunea John Militaru
11:00
O uşă deschisă pentru tine
11:30
Conferinţa "Rugăciune pentru Israel"
12:30
Centrul Creştin Caleb
13:00
Perspective eterne
14:00
Puterea rugăciunii
14:30
Bucură-te de fiecare zi
15:00
Casa zburătoare
15:30
Teknia
16:00
Conferinţa "Rugăciune pentru Israel"
17:00
Alfa Omega în obiectiv
17:30
Inima închinării
18:00
Bucuria de a cânta
18:30
Gaither pentru România
19:00
ap
Dincolo de bariere
19:30
Program religios străin
20:00
Mapamond Creştin
20:30
Astăzi cu Dumnezeu
21:00
ap
Realităţi şi perspective
22:00
În prezenţa lui Isus
22:30
John Wesley
00:00
Cartea deschisă
00:30
Verdictul ştiintei: Creaţie!
01:00
Şcoala de slujire cu Derek Prince
02:00
Realităţi şi perspective
04:00
Program pentru minorităţi etnice (bulgară)
04:30
Program pentru minorităţi etnice (sârbă)
07:00
Realităţi şi perspective
08:00
Şcoala Internaţională de echipare pentru slujire
09:00
Casa zburătoare
09:30
Adevăruri biblice pentru copii
10:00
Să vorbim în engleză
10:30
Centrul Creştin Caleb
11:00
Misiunea John Militaru
11:30
Perspective eterne
12:30
Mari isprăvi
13:00
Jerusalem Dateline
13:30
Filozofie, ştiinţă şi dezbaterea despre Dumnezeu
14:00
Inima închinării
14:30
Bucură-te de fiecare zi
15:00
Casa zburătoare
15:30
Adevăruri biblice pentru copii
16:00
Teleshopping
16:30
Faţă în faţă
17:30
Verdictul ştiintei: Creaţie!
18:00
Cuvântul vieţii
19:00
Rădăcinile evreieşti ale creştinismului
19:30
Mesagerul
20:00
Mapamond Creştin
20:30
În prezenţa lui Isus
21:00
Calea, Adevărul şi Viaţa
22:00
Doamne, unde eşti?
23:30
Muzică
00:00
De ce Israel
00:30
Îndrăzneşte să gândeşti
01:00
Cuvântul vieţii
02:00
Calea, Adevărul şi Viaţa
03:00
Program pentru minorităţi etnice (maghiară)
03:30
Program pentru minorităţi etnice (germană)
04:00
InTouch
04:30
Muzică
05:00
Videotext
06:00
Muzică
06:30
Minuni obişnuite
06:45
Întrebări esenţiale
07:00
Calea, Adevărul şi Viaţa
08:00
Cuvântul vieţii
09:00
Casa zburătoare
09:30
Scara lui Iacov
10:00
Iartă şi uită
10:30
Program pentru minorităţi etnice (sârbă)
11:00
Doamne, unde eşti?
12:30
Astăzi cu Dumnezeu
13:00
Mapamond Creştin
13:30
Rădăcinile evreieşti ale creştinismului
14:00
Verdictul ştiintei: Creaţie!
14:30
Bucură-te de fiecare zi
15:00
Casa zburătoare
15:30
Scara lui Iacov
16:00
Teleshopping
16:30
Program pentru minorităţi etnice (sârbă)
17:00
Iartă şi uită
17:30
Îndrăzneşte să gândeşti
18:30
Adevăr şi libertate
19:00
Descoperind Biblia
19:30
Secretele sucesului
20:00
De ce vremurile de pe urmă
20:30
Joni şi Prietenii
21:00
Calea, Adevărul şi Viaţa
22:00
Chemaţi în afaceri
23:30
Muzică
00:00
Decupaj din realitate
00:30
Căutând extraordinarul cu Jeni
01:00
Îndrăzneşte să gândeşti
01:30
Adevăr şi libertate
02:00
Calea, Adevărul şi Viaţa
03:00
Faţă în faţă
07:00
Calea, Adevărul şi Viaţa
08:00
Concepţii despre lume şi viaţă
09:00
Casa zburătoare
09:30
12
Omida Carlos
10:00
Cântăreţii străzii - Amsterdam
10:30
Program pentru minorităţi etnice (bulgară)
11:00
Vremea pustiirii
12:00
Avocatul
12:30
Joni şi Prietenii
13:00
De ce Israel
13:30
Descoperind Biblia
14:00
Îndrăzneşte să gândeşti
14:30
Casa zburătoare
15:00
Cartea cărţilor
15:30
Omida Carlos
16:00
Teleshopping
16:30
Program pentru minorităţi etnice (bulgară)
17:00
Cântăreţii străzii - Barcelona
17:30
Căutând extraordinarul cu Jeni
18:00
ap
Concepţii despre lume şi viaţă
19:00
Romani
19:30
Bucură-te de fiecare zi
20:00
Decupaj din realitate
20:30
Călătoria
21:00
Calea, Adevărul şi Viaţa
22:00
Dincolo de întuneric
23:00
Mai măreaţă decât sabia
23:30
Muzică
00:00
Alfa Omega în obiectiv
00:30
Dincolo de bariere
01:00
Concepţii despre lume şi viaţă
02:00
Calea, Adevărul şi Viaţa
03:00
12
Program pentru minorităţi etnice (bulgara)
03:30
Program pentru minorităţi etnice(germana)
04:00
Bucură-te de fiecare zi
04:30
Muzică
05:00
Videotext
06:00
Muzică
06:30
Devoţional
06:45
Întrebări esenţiale
07:00
Calea, Adevărul şi Viaţa
08:00
Învăţătura pentru viaţă
08:30
Mijlocire
09:00
Casa zburătoare
09:30
Gus
10:00
Israel şi Biblia
10:30
Program pentru minorităţi etnice (maghiară)
11:00
Dincolo de întuneric
12:30
Călătoria
13:00
Decupaj din realitate
13:30
Romani
14:00
Căutând extraordinarul cu Jeni
14:30
ap
Mesagerul
15:00
Casa zburătoare
15:30
Gus
16:00
Teleshopping
16:30
Program pentru minorităţi etnice (maghiară)
17:00
Israel şi Biblia
17:30
Dincolo de bariere
18:00
ap
Program pentru femei
19:00
Nazaretul din vremea lui Isus
19:30
Club 700
20:00
Alfa Omega în obiectiv
20:30
Femei cu idealuri
21:00
Calea, Adevărul şi Viaţa
23:00
12
Teatrul de pe strada 7
23:30
Muzică
00:00
Rădăcini şi reflecţii
00:30
Vieţi în lumină/ Întrebări esenţiale
01:00
ap
Puterea speranţei
02:00
Calea, Adevărul şi Viaţa
03:00
Perspective eterne
04:00
Club 700
04:30
Muzică
05:00
Videotext
06:00
Calea, Adevărul şi Viaţa
08:00
ap
De ce cred?
08:30
Adevăr şi libertate
09:00
Casa zburătoare
09:30
Aripi de înger
10:00
John Ankerberg
10:30
Program pentru minorităţi etnice (germană)
11:00
Un erou obişnuit
12:30
Femei cu idealuri
13:00
Alfa Omega în obiectiv
13:30
ap
Nazaretul din vremea lui Isus
14:00
Dincolo de bariere
14:30
Bucură-te de fiecare zi
15:00
Casa zburătoare
15:30
Aripi de înger
16:00
Teleshopping
16:30
Program pentru minorităţi etnice (germană)
17:00
John Ankerberg
17:30
Vieţi în lumină/ Întrebări esenţiale
18:00
Şcoala de slujire cu Derek Prince
19:00
Ierusalim oraşul lacrimilor şi al speranţei
19:30
InTouch
20:00
Israel în prim - plan
20:30
Rădăcini şi reflecţii
21:00
Calea, Adevărul şi Viaţa
22:00
Mă mai iubiţi acum
23:30
Gaither pentru România
00:00
Mapamond Creştin
00:30
Inima închinării
02:00
Calea, Adevărul şi Viaţa
03:00
O uşă deschisă pentru tine
03:30
Casa din Betania
04:00
Bucură-te de fiecare zi
04:30
Muzică
05:00
Videotext
06:00
Muzică
06:30
Devoţional
06:45
Întrebări esenţiale
jinglebells
Feedback