07:30
|
Film documentar
|
08:00
|
Nașul CANADA (best off)
|
09:00
|
Slujba biblică, apostolică şi profetică
|
11:00
|
Adevăruri tulburătoare
(R)
|
12:00
|
Momente Folclorice
|
14:00
|
Păstorul cel bun
|
15:30
|
Timpurile actuale
|
|
17:00
|
Caravana Istetilor cu Ilinca Neculaita
|
19:00
|
Mistere la granitele cunoasterii
|
|
07:00
|
Muzică
|
08:00
|
Un cântec pentru fiecare
|
09:00
|
Viaţa fără preaviz
(R)
|
12:00
|
Reportajele Orizont TV
|
13:00
|
Spectacolul comunităţii
|
19:00
|
Cenaclul Orizont
|
|
07:00
|
Ştirile Pro Tv
|
10:00
|
Doctor de bine
|
10:30
|
Umami: al 5-lea gust
|
11:00
|
La Maruţă
(R)
|
12:30
|
I Like IT
(R)
|
13:00
|
Apropo Tv
|
13:55
|
Ştirile Pro Tv
|
|
14:00
|
Teleshopping
|
14:15
|
Lecţii de viaţă
|
15:00
|
Vorbeşte lumea
(R)
|
16:45
|
Umami: al 5-lea gust
(R)
|
17:15
|
Ce spun românii
(R)
|
18:00
|
România, te iubesc!
|
19:00
|
Ştirile Pro Tv
|
|
07:00
|
Popas de suflet
(R)
|
07:30
|
Focus
|
08:30
|
Copiii Regelui
|
09:00
|
Invincibilii
|
09:50
|
Ascende
(R)
|
10:00
|
Căsuța cu idei
|
11:00
|
Meridianele misiunii II
|
12:00
|
Lecția de viață II
|
13:00
|
Salt în viitor
(R)
|
14:00
|
Academica
|
14:30
|
Duelul ideilor
|
15:00
|
Dincolo de cuvinte
|
15:30
|
Alege corect
|
16:00
|
Emisiune în limb engleză
|
17:00
|
Plus X
|
17:30
|
Arta bucătăriei vegane
|
18:00
|
Rază de speranță
|
19:00
|
Cu pasiune
|
19:30
|
Intre noi mamele
|
|
20:00
|
Film artistic/ documentar
|
22:00
|
Slujba biblică, apostolică și profetică
|
23:30
|
Film documentar
|
00:00
|
Nasul Canada
|
01:00
|
Păstorul cel bun
(R)
|
02:30
|
Film artistic/ documentar
(R)
|
05:30
|
Omul potrivit la locul potrivit
(R)
|
06:30
|
Timpurile actuale
|
|
23:30
|
Paraclisul
|
00:30
|
Muzică
|
06:00
|
Muzică
|
|
20:00
|
Superspeed
(R)
|
20:30
|
|
22:30
|
|
23:15
|
Apropo Tv
(R)
|
00:00
|
Teleshopping
|
00:30
|
Umami: al 5-lea gust
(R)
|
00:50
|
Doctor de bine
(R)
|
01:15
|
România, te iubesc!
(R)
|
02:00
|
Ştirile Pro Tv
(R)
|
03:00
|
|
05:00
|
|
06:00
|
Ştirile Pro Tv
|
|
20:00
|
În centrul atenției
|
20:50
|
Texte și semnificații
(R)
|
21:00
|
Oameni și povești
|
22:00
|
Popas de suflet
|
22:30
|
A doua opinie
(R)
|
23:00
|
Iconnect
(R)
|
23:50
|
Ascende
(R)
|
00:00
|
Lecția de viață II
(R)
|
01:00
|
Focus
(R)
|
02:00
|
Intre noi mamele
(R)
|
02:30
|
Arta bucătăriei vegane
(R)
|
03:00
|
Plus X
(R)
|
04:00
|
Meridianele misiunii II
(R)
|
04:30
|
Respiro
(R)
|
05:00
|
Popas de suflet
(R)
|
05:30
|
Comori din pământ
(R)
|
06:00
|
Iconnect
(R)
|
06:50
|
Ascende
(R)
|
|