11:00
Cerasela Show
12:00
Minutul De Spiritualitate,
12:05
Valori Euroatlantice
14:00
Meditația Săptămânii,
14:30
Crede și Cercetează
15:30
Omul Intre Cer și Pământ
16:30
Documentar,
17:00
De Vorba cu Psihologul
18:00
Alupei Investighează
19:00
Turism, Spiritualitate, Autocunoaștere
11:45
Reţeta zilei
12:00
Teleshopping
13:00
Retrospectivă ştiri
13:30
Agricultura la raport
15:30
România frumoasă
15:45
Târguri şi expoziţii
16:00
Teleshopping
16:30
Agenda cu evenimente
17:00
Cântec Românesc
17:30
Abc-ul consumatorului
17:45
Cum se fabrică?
18:00
Ingrediente
18:30
Film documentar Agro
18:45
Dicţionarul vinului
18:52
Agropedia
19:00
Tehnologii şi utilaje
19:15
România frumoasă
19:30
Retrospectivă ştiri
11:00
Un erou obişnuit
12:30
Femei cu idealuri
13:00
Alfa Omega în obiectiv
13:30
ap
Nazaretul din vremea lui Isus
14:00
Dincolo de bariere
14:30
Bucură-te de fiecare zi
15:00
Casa zburătoare
15:30
Aripi de înger
16:00
Teleshopping
16:30
Program pentru minorităţi etnice (germană)
17:00
John Ankerberg
17:30
Vieţi în lumină/ Întrebări esenţiale
18:00
Şcoala de slujire cu Derek Prince
19:00
Ierusalim oraşul lacrimilor şi al speranţei
19:30
InTouch
11:00
Previziunile zilei
12:00
Obiectiv
13:00
Observator
14:00
Esențial
16:00
100 de minute
16:30
Neatza cu Răzvan şi Dani (R)
19:00
Observator
20:30
Puterile Secrete
22:30
Faraonii
23:30
Orașul Tău
00:00
Învață Crește Dăruiește
01:00
Întâlnire cu Aurora
02:00
Zodiacul Chinezesc
03:00
Iarmarocul Agricol
05:00
Realitatea Juridică
06:30
Spirit, Energie, Materie
06:55
Imnul Național,
20:00
Agroturism
20:30
Interviul Agro Tv
21:30
Ingrediente
22:00
Sinteza agrostrategică
23:00
Ştiri Agro Tv
23:30
Cântec Românesc
00:00
Teleshopping
01:00
Retrospectivă ştiri
01:30
Agricultura la raport
03:30
România frumoasă
03:45
Târguri şi expoziţii
04:00
Teleshopping
04:30
Agenda cu evenimente
05:00
Cântec Românesc
05:30
Abc-ul consumatorului
05:45
Cum se fabrică?
06:00
Cântec Românesc
20:00
Israel în prim - plan
20:30
Rădăcini şi reflecţii
21:00
Calea, Adevărul şi Viaţa
22:00
Mă mai iubiţi acum
23:30
Gaither pentru România
00:00
Mapamond Creştin
00:30
Inima închinării
02:00
Calea, Adevărul şi Viaţa
03:00
O uşă deschisă pentru tine
03:30
Casa din Betania
04:00
Bucură-te de fiecare zi
04:30
Muzică
05:00
Videotext
06:00
Muzică
06:30
Devoţional
06:45
Întrebări esenţiale
20:00
În Premieră (R)
21:00
În gura presei (R)
22:30
Subiectiv (R)
23:15
Star Chef (R)
00:00
ap
Agentul VIP (R)
02:00
Observator (R)
02:45
În gura presei (R)
03:30
ap
Răi da' buni (R)
05:00
La Ordinea Zilei (R)
jinglebells
Feedback