07:00
|
Telejurnal matinal
|
08:50
|
Carte de citire
|
08:55
|
Ştiri pe scurt
|
09:00
|
Satul meu (R)
|
09:50
|
Carte de citire (R)
|
09:55
|
Ştiri pe scurt
|
10:00
|
Observator transilvan (R)
|
|
11:00
|
Fără prejudecăţi (R)
|
11:30
|
Vine Cluju’ pe la noi! (R)
|
13:00
|
TELEŞCOALA
|
14:00
|
Telejurnal
|
14:50
|
Carte de citire (R)
|
15:00
|
Forum economic
|
16:00
|
Observator transilvan
|
17:00
|
Transilvania Policromă I
|
18:00
|
Jurnal Regional (R)
|
18:30
|
Transilvania Policromă
|
19:00
|
Actual Regional (R)
|
|
07:00
|
Serial românesc
|
08:00
|
Telejurnal regional TVR 3
|
08:30
|
Reporter Sud
|
09:00
|
Telejurnal TVR Craiova
|
09:30
|
Tableta de sănătate
|
10:30
|
Actual Regional
|
11:30
|
Lada de zestre
|
13:00
|
Televiziunea mea
|
14:30
|
Televiziunea mea
|
15:30
|
Memoria locului
|
16:00
|
PRIM
|
17:00
|
Telejurnal regional TVR 3
|
17:30
|
Lumea de aproape
|
18:00
|
Telejurnal Regional TVR Craiova
|
18:30
|
Memoria locului
|
19:00
|
Educație 9
|
|
07:00
|
3 ceasuri bune
|
08:55
|
Mașina timpului
|
09:00
|
Ziua bună de la Iași
|
10:00
|
Telejurnal Regional TVR Iași (R)
|
10:30
|
Reporter special Jurnal de fugă
|
11:00
|
Spațiul deciziilor
|
12:00
|
Cântec și poveste
|
|
13:00
|
Pridvoarele credinței
|
14:00
|
Telejurnal
|
14:45
|
Mașina timpului
|
15:00
|
Ediții de colecție
|
16:00
|
Arena
|
17:00
|
Telejurnal regional TVR 3 (R)
|
17:25
|
Mașina timpului
|
17:30
|
Locuri, oameni și comori (R)
|
18:00
|
Telejurnal Regional TVR Iași (R)
|
18:30
|
Play
|
19:00
|
Ziua bună de la Iași
|
|
07:00
|
Telejurnal matinal
|
08:50
|
Diasporadar
|
09:00
|
Telematinal
|
10:00
|
Agrostrategia
|
10:50
|
Smart Diaspora
|
11:00
|
Eu pot!
|
12:00
|
Vineri seara în direct
(R)
|
13:00
|
Impact global
|
14:00
|
Telejurnal
|
14:45
|
Discover Romania
|
14:55
|
Vorbeşte corect!
|
15:00
|
România... în bucate
|
15:30
ap |
Rivalii
|
17:05
|
De ce-aş citi?
|
17:55
|
VideoART
|
18:00
|
Telejurnal Moldova
|
18:45
|
Fact or fake
|
19:00
|
Un doctor pentru dumneavoastră
|
|
20:00
|
Forum economic (R)
|
21:00
|
Jurnal Regional (R)
|
21:30
|
Linii de dialog (R)
|
22:00
|
Program Ucraina
|
23:50
|
Ştiri pe scurt
|
00:00
|
Observator transilvan (R)
|
01:00
|
Forum economic (R)
|
02:00
|
Transilvania Policroma (R)
|
03:30
|
Natura şi aventura (R)
|
04:00
|
Actual Regional (R)
|
05:00
|
Forum economic (R)
|
06:00
|
Jurnal Regional (R)
|
06:30
|
Linii de dialog (R)
|
|
20:00
|
Serial românesc
|
21:00
|
Toți împreună
|
21:30
|
La pas prin Oltenia
|
22:00
|
Telejurnal regional TVR 3
|
22:30
|
Lumea de aproape
|
23:00
|
Telejurnal Regional TVR Craiova
|
23:30
|
Memoria locului
|
00:00
|
Educație 9
|
01:00
|
Toți împreună
|
01:30
|
La pas prin Oltenia
|
02:00
|
Lada de zestre
|
03:30
|
Televiziunea mea
|
05:00
|
Televiziunea mea
|
06:00
|
Memoria locului
|
06:30
|
Toți împreună
|
|
20:00
|
Arena
|
21:00
|
Telejurnal Regional TVR Iași (R)
|
21:30
|
Play
|
21:55
|
Mașina timpului
|
22:00
|
Preluare TVR3
|
|
20:00
|
Telejurnal
|
20:55
|
Zi de zi cu părintele Constantin Necula
|
21:00
|
Avocatul dumneavoastră
|
22:00
|
Ţară, ţară, cine eşti?
|
22:50
|
Secolul 22
|
23:00
|
Garantat 100%
|
00:00
|
Dialoguri academice
|
01:00
|
Omul şi timpul
|
02:00
|
Un doctor pentru dumneavoastră
(R)
|
03:00
|
Telejurnal
(R)
|
03:55
|
Zi de zi cu părintele Constantin Necula
|
04:00
|
Avocatul dumneavoastră
(R)
|
05:00
|
Info Diaspora
(R)
|
05:30
ap |
Destine ca-n filme
(R)
|
06:20
|
Istoriile oraşului
|
06:55
|
Imnul României
|
|