|
07:00
|
Cu Cartile Pe Fata
|
07:30
|
Cu Cartile Pe Fata
|
08:00
|
Retro Show
|
08:25
|
Retro Show
|
09:00
|
Mapamond Culinar
|
09:30
|
Istoria Neștiută
|
10:00
|
Chef De Vorbă
(R)
|
10:30
|
Chef De Vorbă
(R)
|
11:00
|
Chef De Vorbă
(R)
|
11:30
|
Chef De Vorbă
(R)
|
12:00
|
Brașovul tău
|
12:30
|
Brașovul tău
|
13:00
|
Design Auto Moto
|
13:30
|
Jurnalul Tvsat
|
14:00
|
Prahova Economică
|
14:30
|
Mapamond Culinar
|
15:00
|
Cuvinte din tăceri
|
15:30
|
Cuvinte din tăceri
|
16:00
|
Chef De Vorbă
|
16:30
|
Chef De Vorbă
|
17:00
|
Chef De Vorbă
|
17:30
|
Chef De Vorbă
|
18:00
|
Jurnalul Tvsat
|
18:30
|
Prahova Economică
|
19:00
|
Chic Cu Simonik
|
19:30
|
Chic Cu Simonik
|
|
07:00
|
Telematinal
|
08:00
|
Telematinal
|
08:55
|
Teleshopping
|
09:00
|
Ziua buna de la Iasi
|
09:55
|
Teleshopping
|
10:00
|
Telescoala in limba maghiara
|
10:55
|
Memoria tiparului
|
|
11:00
|
Toţi împreună
|
12:50
|
Teleshopping
|
13:05
|
Cu cărţile pe faţă
|
13:55
|
Teleshopping
|
14:00
|
Tableta de sănătate
|
15:00
|
Cântec şi poveste
|
16:00
|
Forum economic
|
16:55
|
Teleshopping
|
17:00
|
Telejurnal regional
|
17:30
|
Lumea de aproape
|
17:55
|
Teleshopping
|
18:00
ap |
Se întâmplă acum
|
19:55
|
Art pass
|
|
07:00
|
Jurnal Cultural
(R)
|
07:50
|
Pastila de artă ’’Capodopere’’
|
07:55
|
Agenda Culturală a zilei
|
08:00
|
Muzica timpului tău
(R)
|
08:30
|
Intrare liberă
|
09:55
|
VideoART
|
10:00
|
Mic dejun cu un campion
|
10:50
|
Agenda Culturală a zilei
(R)
|
11:00
|
Inapoi la argument
|
11:50
|
Istoria literaturii române contemporane cu Alex Ştefănescu
(R)
|
12:00
ap |
Secretele marilor tablouri
(R)
|
12:30
|
Istoria necunoscută
(R)
|
13:00
|
Jurnal Cultural
|
13:30
|
Omul şi timpul
(R)
|
14:30
|
Cultura minorităţilor
|
15:00
|
Cultart
|
16:00
|
Concert Extraordinar - Armoniile Speranţei
|
17:25
|
Podcasturile ArtELE
(R)
|
17:52
|
Istoria literaturii române contemporane cu Alex Ştefănescu
|
18:00
|
Istoria necunoscută
|
18:30
|
Muzica timpului tău
|
19:00
|
Intrare liberă
|
|
|
20:00
|
Chic Cu Simonik
|
20:30
|
Chic Cu Simonik
|
21:00
|
Cărți care au schimbat lumea
|
21:30
|
Cărți care au schimbat lumea
|
22:00
|
Jurnalul Tvsat
|
22:30
|
Arc Peste Timp
|
23:00
|
Comorile Neamului
|
23:30
|
Comorile Neamului
|
00:00
|
Comorile Neamului
|
00:30
|
Comorile Neamului
|
01:00
|
Jurnalul Tvsat
(R)
|
01:30
|
News Express
(R)
|
02:00
|
Istoria Neștiută
(R)
|
02:30
|
Club Cinema
(R)
|
03:00
|
Cărți care au schimbat lumea
(R)
|
03:30
|
Cărți care au schimbat lumea
(R)
|
04:00
|
Fashion
(R)
|
04:30
|
Design Auto Moto
(R)
|
05:00
|
Mapamond Culinar
(R)
|
05:30
|
Prahova Economică
(R)
|
06:00
|
Jurnalul Tvsat
(R)
|
06:30
|
News Express
(R)
|
|
20:00
ap |
La sfatul popular
|
21:50
|
Memoria tiparului
|
22:00
|
Program preluat de la Televiziunea Publică din Ucraina destinat refugiaţilor
|
00:00
ap |
Se întâmplă acum
(R)
|
01:50
|
Art pass
|
02:00
ap |
La sfatul popular
(R)
|
03:50
|
Memoria tiparului
|
04:00
|
Toţi împreună
(R)
|
05:55
|
Art pass
|
06:00
|
Program preluat de la Televiziunea Publică din Ucraina destinat refugiaţilor
|
06:55
|
Imnul României
|
|
20:25
|
Secolul 22
|
20:30
12 |
Secretele marilor tablouri
|
21:00
|
Jurnal Cultural
|
21:55
|
Pastila de artă "Capodopere"
(R)
|
22:00
ap |
Teatru TV
- Un detinut la Auschwitz - de Alain Bosquet
|
23:30
|
Biografii necesare
(R)
|
00:00
|
Concert Extraordinar - Armoniile Speranţei
(R)
|
01:30
|
Podcasturile ArtELE
(R)
|
02:00
|
Jurnal Cultural
(R)
|
02:45
ap |
Film artistic
(R)
|
03:00
ap |
Teatru TV
(R) - Un detinut la Auschwitz - de Alain Bosquet
|
04:30
|
VideoART
(R)
|
04:35
|
Inapoi la argument
(R)
|
05:30
|
Istoriile oraşului
(R)
|
06:00
|
Istoria necunoscută
(R)
|
06:25
ap |
Secretele marilor tablouri
(R)
|
06:55
|
Imnul României
|
|