08:00
Nba: Golden State - Chicago (direct)
08:30
Fotbal Liga I: Fc Botosani - Cs U Craiova
10:30
Sport 24 (stiri) (direct)
11:00
Magazin Uefa Champions League
11:30
Sport 24 (stiri) (direct)
12:00
Fotbal Liga A Ii-a: Dunarea Calarasi - Metaloglobus (direct)
14:00
Fotbal Spania: Deportivo Alaves - Eibar (direct)
16:00
Magazin Nfl
16:30
Sport 24 (stiri) (direct)
17:00
Sport Center Talk-show) (direct)
18:00
Direct Fotbal Liga I: Fc Viitorul - Poli Timisoara
08:00
Magazin Handbal CHL
08:00
Magazin Handbal CHL
08:30
Fotbal Liga I: Juventus - Concordia Chiajna
08:30
Fotbal Liga I: Juventus - Concordia Chiajna
10:30
Sport 24
10:30
Sport 24
11:00
Judo Grand Prix Haga
11:00
Judo Grand Prix Haga
11:30
Sport 24
11:30
Sport 24
12:00
Fotbal Liga II: Dunarea Calarasi - Metaloglobus
12:00
Fotbal Liga II: Dunarea Calarasi - Metaloglobus
14:00
Fotbal Spania: Deportivo Alaves - Eibar
14:00
Fotbal Spania: Deportivo Alaves - Eibar
16:00
Magazin NFL
16:00
Magazin NFL
16:30
Sport 24
16:30
Sport 24
17:00
Judo Grand Prix Haga
17:00
Judo Grand Prix Haga
19:00
Fotbal Spania: Celta Vigo - Leganes
19:00
Fotbal Spania: Celta Vigo - Leganes
07:00
Teleshopping
07:00
Teleshopping
08:00
Fotbal Spania: Celta Vigo - Leganes
08:00
Fotbal Spania: Celta Vigo - Leganes
10:00
Teleshopping
10:00
Teleshopping
10:30
GP3: Abu Dhabi
10:30
GP3: Abu Dhabi
11:30
Rugby Nation
11:30
Rugby Nation
12:00
Antrenamente F1: Abu Dhabi
12:00
Antrenamente F1: Abu Dhabi
13:30
Teleshopping
13:30
Teleshopping
14:00
Rezumat WRC: Australia
14:00
Rezumat WRC: Australia
15:00
Cupa Davis: Franta - Belgia
15:00
Cupa Davis: Franta - Belgia
17:30
Rugby Nation
17:30
Rugby Nation
18:00
Rugby Amical: Romania - Tonga
18:00
Rugby Amical: Romania - Tonga
07:30
Zona de pescuit - Calea rapidă spre pescuitul crapului
08:00
Începe sezonul de iarnă
08:30
IPCC 2016 - A doua semifinala
09:00
La suprafața apei - 47
09:30
Bucătăria iubitorilor de pește - Zilele pescarului de la Tiszafured
10:00
The Fishing TV Show - Mreana
10:30
TopMixTv - Locul câștigător
11:00
Spinning cu Istvan Mori
11:30
Studiu de caz la Spinning - Păstrăvii sălbatici din Topolog
12:00
Campionatul mondial de pescuit pentru doamne - Szolnok, ed. XXIV
12:30
Carp Generation - Sălbaticul, Partea 1
13:00
Carp Generation - Sălbaticul, Partea 2
13:30
Feedermania - Prima data la Zacsany
14:00
Zona Carp Zoom - Amintiri de la lacul Balaton
14:30
Studiu de caz la Spinning - Un șalău numit dorință
15:00
Hajba Balázs - Antleri in lumină de toamna, Partea 1
15:30
Hajba Balázs - Antleri in lumină de toamna, Partea 2
16:00
Febra vânătorii - Africa
16:30
Carp Generation - Crapii din stufaris
17:00
Fishing Australia - Bundaberg
17:30
EPBC - Maconka, Editia XIII
18:00
The Fishing TV Show - Păstrăvii din Avington
18:30
Bucătăria iubitorilor de pește - Cu Imre Újvári
19:00
Pescuit cu Blonda - La Bicske
19:30
Pe urmele prăzii - Trofeul vietii
20:00
Sport Center Talk-show) (direct)
20:45
Direct Fotbal Liga I: Dinamo - Csm Poli Iasi
22:45
Sport Center Talk-show) (direct)
23:30
Sport 24 (stiri)
00:00
Fotbal Spania: Real Madrid - Malaga
02:00
Fotbal Liga A Ii-a: Dunarea Calarasi - Metaloglobus
04:00
Fotbal Spania: Levante - Atletico Madrid
06:00
Fotbal Liga I: Fc Viitorul - Poli Timisoara
21:00
NHL: Washington - Tampa Bay
21:00
NHL: Washington - Tampa Bay
23:00
Road To Germany
23:00
Road To Germany
00:00
Fotbal Spania: Real Madrid - Malaga
00:00
Fotbal Spania: Real Madrid - Malaga
02:00
Fotbal Liga II: Dunarea Calarasi - Metaloglobus
02:00
Fotbal Liga II: Dunarea Calarasi - Metaloglobus
04:00
Fotbal Spania: Levante - Atletico Madrid
04:00
Fotbal Spania: Levante - Atletico Madrid
06:00
Fotbal Spania: Alaves - Eibar
06:00
Fotbal Spania: Alaves - Eibar
20:00
Fotbal Liga II: Calarasi - Metaloglobus
20:00
Fotbal Liga II: Calarasi - Metaloglobus
21:45
Fotbal Spania: Levante - Atletico
21:45
Fotbal Spania: Levante - Atletico
23:45
GP3: Abu Dhabi
23:45
GP3: Abu Dhabi
00:30
Fotbal Spania: Alaves - Eibar
00:30
Fotbal Spania: Alaves - Eibar
02:30
Fotbal Spania: Levante - Atletico
02:30
Fotbal Spania: Levante - Atletico
04:30
Cupa Davis: Franta - Belgia
04:30
Cupa Davis: Franta - Belgia
20:00
Febra vânătorii - Vânătoare în Slovacia
20:30
La suprafața apei - In captivitatea ghetii
21:00
Magazin Energofish
21:30
Teatrul Crapului - Tata Nitu si copiii
22:00
Studiu de caz la Spinning - Ziua șalăului
22:30
Febra vânătorii - Africa, Partea 2
23:00
Viktor Takács - Subalpii din Austria
23:30
Febra vânătorii - Grădina de vânătoare de la Radejov
00:00
Carp Generation - Crapii din stufaris
00:30
Bucătăria iubitorilor de pește - Cu Istvan Arvay
01:00
IPCC 2016 - Finala
01:30
Magazin Energofish
02:00
Teatrul Crapului - Tata Nitu si copiii
02:30
Studiu de caz la Spinning - Ziua șalăului
03:00
Febra vânătorii - Africa, Partea 2
03:30
Viktor Takács - Subalpii din Austria
04:00
Febra vânătorii - Grădina de vânătoare de la Radejov
04:30
Feedermania - Prima data la Zacsany
05:00
Zona Carp Zoom - Amintiri de la lacul Balaton
05:30
Studiu de caz la Spinning - Un șalău numit dorință
06:00
Hajba Balázs - Antleri in lumină de toamna, Partea 1
06:30
Hajba Balázs - Antleri in lumină de toamna, Partea 2
jinglebells