07:00
Reporter
08:00
Desene animate
08:30
Matinal In briza marii - Neptun tv
10:00
Europa TV (R)
10:30
Babel Show (R)
11:00
Reporter de vacanta (R)
11:30
Pe cai putere (R)
12:00
Muzica populară
13:00
Cetăţeanul Coman (R)
13:30
Jurnal de Aqua Magic
14:00
Steaua unei fericiri seducatoare (R)
16:00
Arta de a trăi
17:00
Viata in Verde Viu
18:30
Reporter de vacanta
19:00
Jurnal de Aqua Magic
19:30
Reporter
07:00
Ştirile Pro Tv
10:00
ap
La Maruţă (R)
11:30
Acasă la români (R)
13:00
Ştirile Pro Tv
13:05
România, te iubesc! (R)
14:00
ap
Lecţii de viaţă
14:45
Arena bucătarilor
15:15
Ce spun românii (R)
16:15
Gospodar fără pereche (R)
18:00
I Like IT
18:30
Ce se întâmplă doctore ?
19:00
Ştirile Pro Tv
07:00
PUBLIKA RO (R)
08:00
FILM DISCOVERY / NATIONAL GEOGRAPHIC
09:00
Publika (ro)
09:30
Publika on-line (R)
10:00
Publika (ro)
10:15
Eurodictionar (R)
11:00
Publika (рус.)
11:25
In Prim Plan (R)
12:00
Publika (ro)
12:15
Publika Report
13:00
Publika (рус.)
13:30
Publika (рус.)
14:00
Publika (ro)
14:30
Publika (ro)
15:00
Publika (рус.)
15:30
Publika (рус.)
16:00
Publika (ro)
17:00
Publika (ro)
17:20
Доходное дело (рус.)
18:00
Publika (ru)
18:20
Zi deZi (ru)
19:00
Publika (ro)
07:45
Inga Lindström: Patru femei şi dragostea
09:15
10:05
10:55
11:45
12:35
13:25
Rosamunde Pilcher: Logodit, îndrăgostit, amețit
14:55
O croazieră de vis - Malaysia
16:25
Toată puterea copiilor
17:55
18:00
Inga Lindström: Prinţesa inimii
19:30
Rosamunde Pilcher: O chestiune de onoare
20:00
22:00
Reporter de vacanţă
22:30
Arta de a trai (R)
23:30
Viata in verde viu (R)
00:30
Jurnal de Aqua Magic (R)
01:00
Photomania (R)
01:30
Pe cai putere (R)
02:00
Reporter
02:30
ap
04:00
Reporter de vacanţă (R)
04:30
Jurnal de Aqua Magic
05:00
Piesă de teatru (R)
06:00
Calea, adevărul şi viaţa
20:30
12
Pe bune?!
21:30
ap
00:00
Teleshopping
00:30
Lecţii de viaţă (R)
01:15
I Like IT (R)
01:45
Ce se întâmplă doctore ?
02:15
Ştirile Pro Tv (R)
03:15
12
Pe bune?! (R)
04:00
12
Regina (R)
05:00
Acasă la români (R)
06:15
Ce spun românii (R)
20:00
PUBLIKA RO + Dohodnoe Delo (R)
21:00
PUBLIKA RU+ZI DE ZI (R)
22:00
PUBLIKA RO (R)
23:00
FILM DISCOVERY / NATIONAL GEOGRAPHIC
00:00
Publika (ro) (R)
01:00
PUBLIKA RO + Dohodnoe Delo (R)
02:00
FILM DISCOVERY / NATIONAL GEOGRAPHIC
03:00
PUBLIKA REPORT (R)
03:40
PUBLIKA ON LINE (R)
04:00
EURODICTIONAR (R)
04:40
IN PRIM PLAN (R)
06:00
PUBLIKA RU+ZI DE ZI (R)
21:00
Lilly Schönauer: Nunta surorii mele
22:30
Trăiri în Frühling
00:00
Rosamunde Pilcher: Femeia de pe stâncă
01:30
Lilly Schönauer: Nunta surorii mele
03:00
Trăiri în Frühling
04:30
04:35
04:40
04:45
Emilie Richards: Dor de Noua Zeelandă
06:15
Katie Fforde: Dispoziţie de sărbătoare
jinglebells