09:30
Muzică populară
10:30
Pe cai putere
11:00
Arta de a trăi (R)
12:00
Pentru că pot (R)
13:30
Documentar
14:00
Lumina lui Hristos
15:00
Babel Show (R)
15:30
Lectia de istorie (R)
16:00
Film artistic
18:00
Photomania
18:30
Europa TV
19:00
Documentar
19:30
Reporter
10:00
Acasă la români
10:45
Arena bucătarilor
11:15
I Like IT
11:45
Ce se întâmplă doctore ? (R)
12:30
ap
Lecţii de viaţă (R)
13:30
Doamne de poveste
14:30
Superspeed la Pro TV
15:00
Apropo Tv
15:15
Ce spun românii
16:00
Ce spun românii (R)
17:00
ap
Lecţii de viaţă (R)
18:00
România, te iubesc!
19:00
Stirile ProTv
10:00
Publika (ro)
10:30
Publika on-line
11:00
Publika (рус.)
11:30
Доходное дело (рус.) (R)
12:00
Publika (ro)
12:20
Publika Report
13:00
Publika (рус.)
13:30
Publika (рус.)
14:00
Publika (ro)
14:20
NEWS WEEK
15:00
Publika (рус.)
15:25
In Prim Plan
16:00
Publika (ro)
16:30
Publika (ro)
17:00
Publika (ro)
17:10
EURODICTIONAR
18:00
Publika (pvc)
18:20
Zi deZi (ru)
19:00
Publika (ro)
10:05
10:55
11:45
12:35
13:25
Inga Lindström: Schatten der Vergangenheit
14:55
Ein Sommer in Island
16:25
Inga Lindström: Wilde Pferde auf Hillesund
17:55
18:00
Rosamunde Pilcher: Stürmische Begegnung
19:25
19:30
Charlotte Link: Der fremde Gast
20:00
Super kids, super show
21:30
ap
Pentru că pot (R)
22:00
Arta de a trăi
23:00
Babel Show (R)
23:30
Photomania (R)
00:30
Muzică populară (R)
01:30
Lectia de istorie (R)
02:00
Reporter
02:30
ap
Lumina lui Hristos (R)
04:00
Femeia deşertului (R)
04:30
Reporter de vacanţă (R)
05:30
Documentar (R)
06:00
Lumina lui Hristos (R)
20:30
12
21:30
12
22:30
Acasă la români
23:15
Apropo Tv (R)
00:00
Teleshopping
00:30
Superspeed la Pro TV (R)
01:00
România, te iubesc! (R)
02:00
Stirile ProTv (R)
04:00
12
05:00
Acasă la români (R)
06:15
Ce spun românii (R)
20:00
PUBLIKA RO + EURODICTIONAR (R)
21:00
PUBLIKA RU+ZI DE ZI (R)
22:00
Publika Ro (R)
23:00
Publika ro (R)
00:00
Film discovery / national geographic
01:00
Publika ru +zi de zi (R)
02:00
News week (R)
02:40
Eurodictionar (R)
04:00
Publika Ro (R)
04:30
In prim plan (R)
05:00
Publika report (R)
05:30
Publika on-line (R)
06:00
Publika ro (R)
21:00
Großer Mann, ganz klein
22:30
Rosamunde Pilcher: Herzensfragen
00:00
Katie Fforde: Vergissmeinnicht
01:30
Großer Mann, ganz klein
03:00
Rosamunde Pilcher: Herzensfragen
04:30
05:20
06:10
Das Traumschiff - Perth
jinglebells