08:00
Fotbal Liga 1 Betano: CS U Craiova – ACS Poli Timișoara (R)
10:00
Uefa Europa League: CSKA Moskow – Steaua Roșie Belgrad (R)
12:00
Teleshopping
13:00
ap
Tonik Show
14:00
Fotbal Liga 1 Betano: FC Botoșani – CS Gaz Metan Mediaș
16:00
Teleshopping
16:30
Uefa Europa League: Arsenal - Ostersunds (R)
18:30
Top goluri. Top ratări (R)
19:00
Fotbal Look
19:45
Fotbal Liga 1 Betano: CSM Poli Iași – FC Viitorul
08:00
Secunda Pozitivă (R)
09:00
Slujba biblică, apostolică şi profetică
09:30
Via Vita
09:45
Film documentar
10:00
Păstorul cel bun
11:30
ap
Film documentar
12:00
Teleshopping "Miracolele Naturii"
12:30
Film documentar
14:00
Omul potrivit la locul potrivit
15:00
Teleshopping „TeleStar”
15:15
Viata la zi
16:00
Nasul Canada
17:00
Timpurile Actuale
18:00
Portret (premiera)
19:00
ap
Mistere la graniţele cunoaşterii (R)
08:00
Desene animate
08:30
Arta de a trăi (R)
09:30
Film pentru copii/documentar
10:30
Babel Show (R)
11:00
Lectia de istorie (R)
11:30
Photomania
12:00
Europa TV (R)
12:30
Hora de sport (R)
13:30
Jurnal de sanatate - Realizator: Filis Temur
14:00
Femeia deşertului
15:00
Femeia deşertului
16:00
Pe cai putere (R)
16:30
Cetateanul Coman (R)
17:00
Film artistic
19:00
Jurnal de sănătate
19:30
Reporter
07:00
Ştirile Pro Tv
10:00
ap
La Maruţă (R)
11:30
Acasă la români (R)
13:00
Ştirile Pro Tv
13:05
România, te iubesc! (R)
14:00
ap
Lecţii de viaţă
14:45
Arena bucătarilor
15:15
Românii au talent (R)
18:00
I Like IT
18:30
Ce se întâmplă doctore ?
19:00
Ştirile Pro Tv
21:45
Fotbal Look
22:30
Uefa Europa League: Villareal - Lyon (R)
00:30
Fotbal Look (R)
01:15
Fotbal Liga 1 Betano: AFC Astra Giurgiu – FC Dinamo București (R)
03:15
Fotbal Look (R)
04:00
Săptămâna agricolă (R)
05:30
Cărți Plus
06:00
ap
Tonik Show
20:00
Cantece de voie bună
22:00
Film artistic
00:00
Păstorul cel bun (R)
01:30
Cantece de voie bună (R)
03:30
Ora de veghe (R)
06:30
Timpurile actuale
20:00
Film artistic/documentar
22:00
Reporter de vacanţă
22:30
Pentru că pot (R)
23:30
Arta de a trăi (R)
00:30
Jurnal de sănătate (R)
01:00
Documentar Cinetronix
01:30
Pe cai putere (R)
02:00
Reporter
02:30
ap
Film artistic/documentar (R)
04:30
Muzică populară
05:30
Photomania (R)
06:00
Calea, adevărul şi viaţa
20:30
12
Pe bune?!
21:30
12
22:30
ap
23:00
Acasă la români
00:00
Teleshopping
00:30
ap
Lecţii de viaţă (R)
01:15
I Like IT (R)
01:45
Ce se întâmplă doctore ?
02:15
Ştirile Pro Tv (R)
03:00
ap
04:00
12
05:00
Acasă la români (R)
06:15
Ce spun românii (R)
jinglebells