Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 20 Dec 2015, 12:46   #1
Iulidesprefilme
Junior
 
Iulidesprefilme
 
Join Date: Jul 2012
Posts: 44
Atenţionare

Am văzut că actorul ROBERT LOGGIA nu are biografie, aşa că am căutat datele necesare întocmirii ei, dar, când să le scriu, NU ESTE PERMIS, deoarece se precizezază că ACEASTĂ BIOGRAFIE NU MAI POATE FI MODIFICATĂ ! Atenţie ! Actorul nu are niciun fel de biografie scrisă de nimeni la această oră, 13, 42, şi în această zi, 20. 12. 2015, aşa cum de altfel şi CINEMAGIA menţionează, că actorul NU are biografie...Ce-i asta ? Ce să mai înţelegi ? Aş dori măcar puţin respect pentru efortul depus şi nerecompensat...Rog moderatorii să ia în seamă această comunicare !
Iulidesprefilme is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Dec 2015, 12:32   #2
cosmin742000
Guru
 
cosmin742000
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 3,555
Originally Posted by Iulidesprefilme:
Am văzut că actorul ROBERT LOGGIA nu are biografie, aşa că am căutat datele necesare întocmirii ei, dar, când să le scriu, NU ESTE PERMIS, deoarece se precizezază că ACEASTĂ BIOGRAFIE NU MAI POATE FI MODIFICATĂ ! Atenţie ! Actorul nu are niciun fel de biografie scrisă de nimeni la această oră, 13, 42, şi în această zi, 20. 12. 2015, aşa cum de altfel şi CINEMAGIA menţionează, că actorul NU are biografie...Ce-i asta ? Ce să mai înţelegi ? Aş dori măcar puţin respect pentru efortul depus şi nerecompensat...Rog moderatorii să ia în seamă această comunicare !

Ce-i asta ? Asta e Romania Ce sa intelegi ? ca isi bat joc de noi?Respect ? Nu e cazul aici (aici adik de la cei care ar trebui sa respecte munca noastra )Stai linistit ca niciun moderator nu va baga nimic in seama.Mie mi-au respins sute de sinopsisuri fara niciun motiv , sute de mii de poze respinse tot fara motiv.Eu am zis de cand am ajuns la 2000 de puncte la contributi , ca nu vreau niciun DVD , In primul rand pt ca am peste 10550 filme pe DVD , apoi oferta lor nu coincidea cu gusturile mele.Fac munca asta voluntar si de placere , pierd f mult timp , fara a pretinde ceva in schimb , nici macar multumiri , sau respect..Asa merge treaba in Romania.
__________________
Lumea nu e plina de tampiti!Ei sunt doar plasati strategic , astfel incat sa intalnim cel putin unul in fiecare zi!
cosmin742000 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 27 Feb 2016, 10:01   #3
Iulidesprefilme
Junior
 
Iulidesprefilme
 
Join Date: Jul 2012
Posts: 44
La pagina regizorului Stanley Kramer este poza actorului Burt Lancaster.

Last edited by Iulidesprefilme : 29 Aug 2016 at 17:10.
Iulidesprefilme is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Aug 2016, 17:12   #4
Iulidesprefilme
Junior
 
Iulidesprefilme
 
Join Date: Jul 2012
Posts: 44
Cinemagia, te rog, lasă-mă să completez biografia lui ARTHUR HILLER ! Mai am de scris...am noi date...de ce să nu mai poată fi completată biografia ?
Iulidesprefilme is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 06 Aug 2019, 17:32   #5
blacksea_rider
Novice
 
blacksea_rider
 
Join Date: Jan 2015
Posts: 2
Pentru ca sunt idioti!

Originally Posted by Iulidesprefilme:
Cinemagia, te rog, lasă-mă să completez biografia lui ARTHUR HILLER ! Mai am de scris...am noi date...de ce să nu mai poată fi completată biografia ?
Este pt prima oara cand scriu pe acest forum....cautam un topic despre unsubscribe ...Mi se resping zeci de biografii sau synopsis-uri fara nici o explicatie...dvd-urile lor?I don't give a shit!...daca stii o modalitate sa-mi sterg contul,sa scap de suckerii acestui site spune-mi...n-o sa stau sa-i invat pe looser-ii astia despre actori si filme...sau am sa-ncep injuraturi pe toate postarile pana cand voi fi sters...
blacksea_rider is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:52.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells