Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 11 Nov 2017, 11:12   #1
lili22
Junior
 
lili22
 
Join Date: Oct 2012
Posts: 73
Clasamentul pe puncte

Exista un clasament alcatuit pe baza unor puncte, adunate in ani de zile de cinefili.Ma tem ca nu mai valoreaza mare lucru, de vreme ce unii isi bat joc de site.Gasesc un user ioan_marcel_halus_caunii care in 75 de zile a bifat vreo 3000 de filme ca vazute, favorite si avute.Greu de crezut ca la varsta sa a reusit asa performanta.Poate crede ca se dau medalii in realitate, poate vrea sa fie numarul 1 cu orice pret.Nu i se poate desfiinta contul, ca vad ca nu se potoleste, desi l-am avertizat?
lili22 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 19 Jan 2018, 23:11   #2
lili22
Junior
 
lili22
 
Join Date: Oct 2012
Posts: 73
Nu inteleg ambitia unor cinefili de a ocupa un loc fruntas in acel top pe puncte.Il spionam acum pe userul eduard_stratan cum avanseaza 50 pozitii in cateva saptamani.Omul bifeaza zilnic zeci de actori din roluri secundare,da note aiurea.Dar e pe o pozitie care starneste invidia De ce sa te ostenesti sa scrii despre un actor sau film ca iei voturi negative si esti injurat daca critici.
lili22 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 21 Jan 2018, 20:44   #3
margott
Guru
 
margott
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 389
Originally Posted by lili22:
Nu inteleg ambitia unor cinefili de a ocupa un loc fruntas in acel top pe puncte.Il spionam acum pe userul eduard_stratan cum avanseaza 50 pozitii in cateva saptamani.Omul bifeaza zilnic zeci de actori din roluri secundare,da note aiurea.Dar e pe o pozitie care starneste invidia De ce sa te ostenesti sa scrii despre un actor sau film ca iei voturi negative si esti injurat daca critici.

De ce ar starni invidia ? Se dau premii pentru pozitiile alea si nu stiu eu ?

Dar ai dreptate. Eu l-am tolerat cateva zile, apoi l-am sters din (scurta mea) lista de prieteni (si sper sa nu ma injure) pentru ca ma obosea sa-l vad zilnic notand actori in dreapta si-n stanga, in calupuri de cateva zeci de mesaje. Din cauza lui nu mai reuseam sa mai vad activitatea celorlalti cativa prieteni de aici.
margott is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 26 Feb 2018, 22:33   #4
lili22
Junior
 
lili22
 
Join Date: Oct 2012
Posts: 73
Trebuie sa fie fain cand esti in top 10 sau unde vor unii sa ajunga, probabil curg cererile de prietenie....
lili22 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 13 Jul 2020, 13:08   #5
eduard_stratan
Novice
 
eduard_stratan
 
Join Date: May 2016
Posts: 3
Lilisor maica, tu faci parte din categoria oamenilor care isi spioneaza vecinii prin vizor! Noroc ca nu mai suntem in anii 50 ca ma trezeam cu securitatea la usa in toiul noptii! In alta ordine de idei: eu am un nume si o fotografie ( reala)! Tu ce ai in afara de un pseudonim?

Last edited by eduard_stratan : 14 Jul 2020 at 17:38.
eduard_stratan is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:56.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells