Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Interactiv > Alege titlul!

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 20 Nov 2012, 10:48   #41
sabinalin
Veteran
 
sabinalin
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 251
3.9. Cand iti moare cineva drag trebuie sa accepti pana la urma ideea si sa mergi mai departe chiar daca nu e deloc usor.
sabinalin is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 20 Nov 2012, 10:53   #42
sabinalin
Veteran
 
sabinalin
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 251
3.10. Episodul asta l-am vazut un pic pe sarite, pe TVR 2 se difuza Napasta cu o distributie speciala: Vlad Ivanov in rolul lui Dragomir, Medeea Marinescu in rolul Ancai, Dan Bordeianu in rolul lui Gheorghe si mai ales... Tudor Gheorghe fabulos in rolul lui Ion, rol pe care l-a interpretat si acum vreo 25 de ani la Craiova. Chiar si dand simultane nu am ratat ce era mai important, mai ales finalul cu marea surpriza de la 4 dimineata si cu dezvaluirea spectaculoasa despre Margaret...
sabinalin is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 27 Nov 2012, 12:21   #43
sabinalin
Veteran
 
sabinalin
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 251
3.11 Confruntarea finala a celui de-al treilea sezon s-a declansat deja pentru ca Gyp e un gangster dintr-o bucata, nu accepta compromisuri. Numai ca Nucky scoate din maneca un as la care putini se asteptau, spre final de episod am fost luati prin surprindere...]
sabinalin is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 Dec 2012, 15:40   #44
sabinalin
Veteran
 
sabinalin
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 251
3.12: Al treilea sezon al unuia dintre cele mai bune seriale cu gangsteri din ultimii ani a ajuns la final. Finalul a fost mai previzibil si mai putin spectaculos decat era de asteptat. Per total insa parca sezonul al treilea a fost mai reusit decat cel de-al doilea... Ramane de vazut daca e oportun sa apara si sezonul patru. In orice caz, subsemnatului ii vor lipsi de-acum incolo Nucky si compania in serile de luni!
sabinalin is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 17:51.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells