Go Back   Cinemagia Forum > De toate pentru toti > Bursa

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 25 Sep 2011, 19:30   #1
cristileon
Novice
 
cristileon
 
Join Date: Sep 2011
Posts: 2
Vand si pentru Adriana de la Cinemagia

Va salut!

Acum cinci zile am postat un anunt la ”Vreau sa stiu”, mentionand ca:

”Ma numesc Cristi Leon si voi dona, Adrianei de la Cinemagia, 50% din incasarile ce vor fi in urma distribuirii celor doua scurt metraje, ale caror reclame le puteti vedea la

http://www.youtube.com/watch?v=hs8RJvhcFvc

Sunt in cautarea unui distribuitor cu care sa pot colabora si in viitor. Sunt deschis oricaror sugestii constructive. Atata timp cat este de notorietate ca gusturile nu se contesta, nu am de gand sa pun la suflet inerentele rautati la adresa acestor scurt metraje. Afland ca Adriana de la Cinemagia este in dificultate, iar eu debutand cu aceste scurt metraje, consider ca este binevenita o astfel de initiativa, daca distribuitorul se va incadra intr-un timp util pentru ea. ”

Multumesc celor peste 80 de vizitatori ce au avut curiozitatea de a citi acest anunt, conform evidentei tinuta de Cinemagia!
Avand in vedere ca, in momentul de fata, nu stiu care este starea de sanatate a Adrianei, dar este evident ca n-am primit nici o sugestie pentru un distribuitor, voi lua taurul de coarne si voi incerca eu sa distribui aceste doua scurtmetraje, cu ajutorul vostru, la oferta speciala de 15 ron. Consider drept speculatii nejustificate eventualele aluzii conform carora as folosi necazul Adrianei pentru a-mi recupera investitiile pentru cele doua scurtmetraje, ce le gasesc cel putin interesante, ca subiect abordat.
Desi, cu siguranta, se practica astfel de obiceiuri, veti avea ocazia sa-mi faceti contra-reclama, pe aceasta cale, daca veti cumpara aceste scurtmetraje si nu le veti primi pe adresele ce mi le veti da.

Va doresc buna dispozitie!

Cristi
cristileon is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 26 Sep 2018, 10:36   #2
carmen_angelus_romila
Guru
 
carmen_angelus_romila
 
Join Date: Dec 2017
Posts: 576
Reusit scurt-metrajul si induiesatoare generozitatea ta...!
carmen_angelus_romila is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 00:53.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells