Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 20 Oct 2017, 22:21   #1
bboy.junio
Novice
 
bboy.junio
 
Join Date: May 2011
Posts: 2
Transfer cont pe alt profil de facebook

Buna seara,
Obisnuiam sa fiu un membru foarte activ al acestui site, insa de cand mi-am sterg contul vechi de facebook (in urma cu aproximativ 2 ani) nu am mai putut intra pe acest account deoarece acesta era pointat la contu de facebook. Din fericire am reusit zilele acestea sa ma conectez din nou pe contul vechi de facebook (desi am facut cerere de stergere) si astfel sa ma conectez la contul meu de cinemagia. As vrea sa fac o cerere sa imi trasfer contul actual pe alt cont de facebook (contu actual) sau macar sa pot pune o parola la cont, momentan nu ma lasa sa o fac.
bboy.junio is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 21 Oct 2017, 11:43   #2
cosmin742000
Guru
 
cosmin742000
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 3,555
Originally Posted by bboy.junio:
Buna seara,
Obisnuiam sa fiu un membru foarte activ al acestui site, insa de cand mi-am sterg contul vechi de facebook (in urma cu aproximativ 2 ani) nu am mai putut intra pe acest account deoarece acesta era pointat la contu de facebook. Din fericire am reusit zilele acestea sa ma conectez din nou pe contul vechi de facebook (desi am facut cerere de stergere) si astfel sa ma conectez la contul meu de cinemagia. As vrea sa fac o cerere sa imi trasfer contul actual pe alt cont de facebook (contu actual) sau macar sa pot pune o parola la cont, momentan nu ma lasa sa o fac.

Incearca sa intri prin contul de google daca ai unul , si eu am patit la fel , la mine insa alta a fost problema , nu ma lasa sa intru prin contul de FB , pt ca cik m-am logat de prea multe ori.Ca sa vezi pana unde poate ajunge prostia.
__________________
Lumea nu e plina de tampiti!Ei sunt doar plasati strategic , astfel incat sa intalnim cel putin unul in fiecare zi!
cosmin742000 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 27 Oct 2017, 21:40   #3
bboy.junio
Novice
 
bboy.junio
 
Join Date: May 2011
Posts: 2
A functionat, mersi mult, nu stiu cum de nu mi-a venit ideea pana acum. O sa o tin minte pe viitor.
Am vazut de cand mi-ai scris da imi dadea eroare cand voiam sa fac reply ma rog acum merge, puteti inchide thread-ul fixat ca rezolvat
bboy.junio is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 17:58.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells