View Single Post
Old 01 Oct 2006, 05:10   #31
Dominic
Guru
 
Dominic
 
Join Date: Feb 2004
Location: On The Chair!
Posts: 385
Send a message via AIM to Dominic Send a message via MSN to Dominic Send a message via Yahoo to Dominic
Hmmm.....
1.Mi`a placut Collin Farrell in :"The Recruit" - cat de bine joaca alaturi de Bridget Moynahan si Al Pacino(Pot zice k il eclipseaza pe Al Pacino),joaca ft ft bine!!!"Alexander The Great" - un rol mare pentru un actor mare ca dansul, face o echipa buna cu Angelina Jolie)!"The New World" - sincer nu mi`a placut filmul...nu trebuia sa accepte un asa rol insa el nu are nici o vina! "Daredavil" - Dak juca in rolul principal sigur avea mai mult succes filmul + k punea mana si pe Jennifer Garner
2.Joaca mult mai bine decat Christian Bale.Sincer.
3.Cine arata mai bine?Ha ha ha...normal...Collin Farrell, multi critici au spus`o(faptul k arata bine nu k arata mai bine decat C.B) si a prins si un loc in top 20 dak nu ma insel!
1. Christian Bale mi`a placut foarte mult in "Eqilibrium" - insa,sincer, filmul a fost frumos dar m`am uitat la el de park actiunea se petrecea intr`o singura incapere si te mai lua si cu friguri de la culorile alea "moarte", el de altfel a jucat ft bine, bv lui!"American Psyho" - faza cand il injunghie pe bietul cersetor nu am inteles`o si mi se pare banala...dereglat dereglat dar nu si nesimtit...Un rol mai serios si foarte bine jucat la avut in "Batman Begins" - foarte bun nu am ce zice 10!
2.Faptul k imi place mai mult cum joaca C.F nu ma determina sa zic k joaca prost sau nu imi place...imi place insa mai are de invatat multe...el nu a jucat cu AL Pacino, Angelina Jolie, Jamie Foxx si care mai sunt...Get Real mai Christian Bale
3.Stiu cum sa apreciez o femeie dar stiu cum sa apreciez si un barbat!Simpatic, arata bine, bun...dar nu poate concura cu naturaletea lui C.F...Nu prea stiu dak are pereche insa stiu despre C.F k de fiecare data cand il vezi....il vezi cu altcineva de brat...
In Concluzie...Collin Farrell Kicks Christian`s Bale Ass At Anything!!!
__________________
--The End--
Dominic is offline   Reply With Quote sendpm.gif