View Single Post
Old 24 Oct 2013, 10:38   #92
bremen1980
Guru
 
bremen1980
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 2,355
Nu m-a omorat si nu prea am fost miscat de ''La Graine et le Mulet '' asa ca nu astept mari lucruri nici de la lesbienele cu parul albastru .
.Mi-am adus zilele astea aminte de un banc care circula in copilaria mea : 'Unul avea o maimuta care se tine de tot felul de nazdravanii . A facut omul asta intro zi niste compot si l-a ascuns de maimuta . Cand s-a intors de la munca a vazut ca maimuta bause tot compotul si facuse si mizerie prin casa . Plin de draci omul nostru a ras-o in cap , dar vazand ca e suparata s-a hotarat s-o duca la cinema. Pe scaunul din fata lor statea unul ras in cap si curioasa,maimuta l-a intrebat : ''Si tu ai mancat compot ??? "'
Eram saptamana asta intro librarie si am vazut o pustoaica cu parul albastru si parca-mi venea s-o intreb :''Si tu esti lesbiana ??'' Bine ca n-am facut-o ca poate-mi luam o poseta in freza.

As fi vrut sa vad la festivalul asta filmul lui Sorentino ( ala cu'' marea belea '') ,''A Touch of Sin '',''Nebraska'' ,''Inside Llewyn Davis'' ,''Only Lovers Left Alive ''
bremen1980 is offline   Reply With Quote sendpm.gif