View Single Post
Old 05 Aug 2017, 08:16   #997
Cretzulynne
Guru
 
Cretzulynne
 
Join Date: Sep 2009
Location: În Universul nr.1
Posts: 1,880
Originally Posted by Namaste:
Coincidenta cu zulufii, imi place cuvantul.
Mie mi-e clar ca vrei sa te expui, e faina piatra, da' nu chiar asa. Plus ca mai exista si alte modalitati sa te elimini din poza, mai putin perceptibile. Inc-un plus, ai tinut sa precizezi ca erai tu acolo, nu altcineva. Pot face analize pe text si poze pana maine, lasa-te batuta! Pardon, vazuta. ]


Aoleu! Unde am dat si unde a crapat!
Hai sa-ti spun cu lux de amanunte toata povestea:
Iti amintesti ca am mentionat mai demult ca urmeaza sa pun imagini de pe FB ? Ei bine, am pus. Dar cele de acolo au fost facute intr-un fel. Ca sa le pun aici in alt fel, insemna sa le caut pe cele originale...Nah, prea multa munca.
Pe cele deja facute, erau trei metode:
- sa o pun asa cum e - nu
- sa sterg poza cu mine - nu, prea multa munca
- sa cenzurez in doi timpi si trei miscari - da!

Expunerea, ca expunerea, dar si ea cu limite! Adica, traim intr-o epoca in care nimeni nu se afiseaza pe de-a-ntregul. (in afara de retelele de socializare , aici nu)
Nici nu conteaza ca v-ati dezvaluit voi in perioada voastra de glorie, nu se practica asa oricand. Asta vreau eu - fara teama de securitate

Am tinut sa precizez ca eram eu, pentru a elimina intrebarile gen: "Ce-i pata aia neagra ?", "Ce-a fost acolo ?"

E bine acum, draga N ? Of, tu! Ce ma faci sa spun!

P.S. Mi se intampla o coincidenta/zi, asadar nu-i mirare.
__________________
Cinematografia însăși e doar un roman gigantic scris din foarte multe unghiuri și citirea lui durează doar o secundă în viața Universului.

Intensitatea universului în care trăiesc se traduce prin viața cu specia mea și-mi recunosc limitele când conștientizez granițele Universului.

Viață = timp = distanță = viteză = Univers = Poveste = cinematografie.
Cretzulynne is offline   Reply With Quote sendpm.gif