Thread: "Gamer"
View Single Post
Old 03 Oct 2009, 11:34   #8
Avalhon
Veteran
 
Avalhon
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 225
Originally Posted by marcusARCUS:
Originally Posted by Marylin_M:
Aseara am fost la cinema sa vad acest film, cu toate ca nu eram atat de dornica sa merg in urma comentariilor, ma asteptam sa fie slab...dar chiar MI-A PLACUT FOARTE MULT! De la subiect, actiune, efecte speciale pana la muzica si nu in ultimul rand rolul lui Gerard Butler. Sala era super full si toata lumea a iesit super incantata de la film, unii ziceau ca vor sa-l mai vada inca o data. Eu personal va RECOMAND sa mergeti la cinema la GAMER! M-AM SATURAT DE TOATE COMEDIILE SIROPOASE SI PROASTE CARE AU INVADAT CINEMATOGRAFELE SI LA CARE SE INGHESUIE TOATA LUMEA IN SALI...VOI NU V-ATI SATURAT???IN SFARSIT S-A LANSAT SI ALTCEVA!
1).Calm down.
2).Ce ti se pare asa misto la el?Ca sare sangele pe pereti de zici ca e....Apa?
3).Ideea e ok.Dar sfarsitul e de un mare...(cuvant de cinci litere sinonim cu caca).
4).Oricum,filmele Neveldine/Taylor sunt de (rezolvati rebusul de mai sus).In afara de Crank.Crank 2(Rebus),Gamer(Rebus).Pathology inteleg ca nici nu poti sa te uiti la el.Te pup si zic sa te gandesti mai bine.

Ma pregateam sa zic si eu ceva, dar am citit ce ai scris tu si vad ca e totul pus acolo. Intr-o maniera de care eu nu as fi fost in stare
Mie imi place Gerry Butler, imi place foarte tare si Ludacris (atata timp cat nu zice "Shake your moneymaker"), dar nu vad de ce m-as omori sa vad fimul. Pe de alta parte, daca altora le place...
Avalhon is offline   Reply With Quote sendpm.gif