Thread: Family Guy
View Single Post
Old 18 Mar 2006, 20:46   #1
Bluetooth
Novice
 
Bluetooth
 
Join Date: Mar 2006
Location: akas
Posts: 5
Family Guy

Is cele mai tari desene animate, pot sa zic, mai bune decat South Park.
Singura problema e ca mai nimeni de la noi nu le-a vazut. Sau cand auzi numele de Family Guy, zici "wtf is this shit?". Sincer, asa am fost si eu la inceput pana cand am vazut Family Guy The Movie. Dupaia m-am uitat la alealalte episoade. Is faine rau 8). Trebe sa le vedeti!
Personajele dein Family Guy: Peter-un gras prost, prost, da prost rau, care are cea mai fierbinte sotie. Lois-sotia, cea mai normala, cu exceptia ca s-a casatorit cu un grasan ca Peter, si are un copil foarte ciudat(o sa vedeti ce vreau sa zic).Brian-cainele casei, vorbeste, e cel mai inteligent, cand nu-i beat!Chris-copilul cel mai mare, un dobitoc ca si taica-sau.Meg-fiica mijlocie, despre ea toata lumea de la scoala crede ca-i baiat, si taica-su nu stie cum o cheama.Stewie-mezinul familiei, un geniu care vrea sa cucereasca lumea, si s-o omoare pe maica-sa cu tot felul de aparate.Mai is si alte personaje, care le aflati doar daca va uitati la film\seriale.(ca si la South Park-sezoane, si filmul, doar ca arata mult mai bine).
Bluetooth is offline   Reply With Quote sendpm.gif