Thread: Anti-Matrix
View Single Post
Old 17 Sep 2011, 17:29   #95
cosmin742000
Guru
 
cosmin742000
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 3,555
Originally Posted by Gaandalf:
Am intrat shi pe alte forum-uri din afara in care parerile despre trilogia asta sunt impartzite ...se zice shi de BINE da' se zice shi de RAU sincer sa fiu nu am auzit pe nimeni sa faca filmul de duzina. Io' nu cred ca este de duzina - chiar DELOC!

Din moment ce s-a mobilizat jumatate de glob sa vada filmul asta nu cred k shtiti ce inseamna ca un film sa fie considert de "duzina". Poate sa fie el copiat shi rascopiat shi sa nu fie original ... dar din moment ce au fost spectatorii cu milioanele ... nu-s de acord!

Filme de duzina: Craddle 2 the grave, Half Past Dead, seria Scream shi I know what u did last winter ... shi lista nu se opreshte aicea - pot continua cu zeci de titluri de filme ....

Si daca s-au mobilizat 5000000 de romani sa nu piarda ocazia sa-l REaleaga pe Basel inseamna ca Baselu e bun? Bre Gandalfe sa stii si tu ca in lume sunt muuuulti mai multi prosti decat destepti.Si eu am facut prostia sa ma duc la primu Matrix , dar nu mi-a placut . De unde stii tu ca nu au mai fost si altii ca mine ( sa planga dupa banii dati pe bilet si sa rada de aia care stateau la coada la bilete)?
cosmin742000 is offline   Reply With Quote sendpm.gif