View Single Post
Old 22 Apr 2010, 00:37   #5
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Ba da, e hiper-exageratä, tocmai fiindcä toatä grämada asta de pelicule nicolaesciene sunt stereotipe, nediversificate, fixiste, märginite, rigide... variante aproape neschimbate ale acelorasi câteva formule mediocre, repetate pânä dinmcolo de suprasatietate, cu o lipsä de imaginatie exasperantä (pe lângä amatorism si superficialitate). E ca si cum am face "anchete" despre formele pe care le iau norii pe cer, sau despre diferentele de masä si formä dintre balegile läsate de vaci pe pajiste - pe scurt: apä de ploaie!
Indiferent unde-ar fi - aici, la Star-uri, la Cur-uri sau în sectiunea Buda Forumului, dac-om avea-o vreodatä si pe aia - tot hilare si inutile rämân. Asa cä orice discutie despre Serj îsi are locul în topicul dedicat lui.
De alte polluri nu mai e nevoie - cum nu era nici de astea, dar le-am läsat, fiindcä m-au luat prin surprindere, asa cä n-am avut cum sä avertizez dinainte cä-s în plus, si la fiecare credeam, logic, cä era ultimul (pânä vedeam, crucindu-mä, cä hop! apärea încä unul). Dar de-acum, gata. Toate au o limitä.
Pitbull is offline   Reply With Quote sendpm.gif