Thread: Spiderman 2
View Single Post
Old 13 Jul 2004, 10:41   #70
Danica
Guru
 
Danica
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 304
am vazut shi eu Spidey 2 ...mi-a placut chiar daca nu sunt sub 18 ani ...uneori simti nevoie de un blockbuster..iar majoritatea nu se ridica la inaltimea ashteparilor..shi acum chestii care mi-au placut foarte mult :
- genericul=genial ! :w00t:
-Maguire...(intrebare pt Lady_S daca nu putem sa-i vedem "chestia" lui Hulk..spidey de ce nu shi scoate camasha mai des?adik se rupsese la un moment ...d c nu s-a rupt de tot ? e tot o regula a comicsurilor?...Damn..i am so shallow!)
maguire &Dunst fac un cuplu foarte reushit ...shi joaca bine amandoi insa cel mai mult mi-a placut J.J. ...exact ca-n desenela animate ..pana shi parul e la fel...iar replicile lui sunt mortale!..in rest ..mi-a placut ca filmul a avut mai mult umor decat primul (scena din lift .. :lol: .."ma cam strange intre picioare!"..shi ca sa raspund la o intrebare a lui Lady_S (cred ca ea parca intrebase)does Spidey wear underweare?..hm..i don 't think so....all that stands between us and him is a thin piece of fibre!)
ce a lipsit au fost replicile lui Spidy pline de sarcasm...poate vin in partea a 3-a ..(in primul mi se pare ca a avut cateva..dar acum .. :sleep: )in rest celor carora actiunea li s-a parut prea "over the top ",....probabil nu v-ati uitat la desenele animate...Scena mea preferata ..cea din tren ..SUPER...deci ca o concluzie "Spider-man "un film asfalt!
we all need heroes
__________________
...........................................
Danica is offline   Reply With Quote sendpm.gif