Thread: Spartacus
View Single Post
Old 26 Nov 2010, 12:57   #88
Quentin
Novice
 
Quentin
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 4
Originally Posted by robbiex2:
macar Andy Whitfield s`a ales cu un corp bine format.pentru ca....el arata asa datorita circumstantelor in care filma (aproape gol) am o revista in care explica acolo ce exercitii facea, foarte grele! dar intr`un timp scurt, gen 2-3 saptamani, cu propriul antrenor a ajuns asa.
pacat ca este bolnav.sper ca actorul pe care il va inlocui sa fie tot la fel de bun...
din partea mea serialul Spartacus putea sa nu mai continue, a inceput bine, s`a terminat raspunzand la toate nelamuririle sau dorintele deci mare paguba nu era daca ramanea asa, parerea mea.oricum, astept sezonul doi...

Misto si placut la vizionare. Dupa primele episoade m-am temut ca va deveni in fel de 300 da' in lung metraj luand in considerare sangele imprastiat peste tot. Din fericire s-au oprit din efecte si s-au axat pe o impletire a violentei cu intrigile. Banuiesc ca si-au dat seama, sau primele episoade au fost pentru cucerirea audientei? Oricum a meritat. Si cred ca daca o continua tot asa, merita intreaga serie (pana unde or vrea sa mearga cu ea). Urmeaza rascoala.
Quentin is offline   Reply With Quote sendpm.gif