Thread: ANIME-uri
View Single Post
Old 07 Jun 2003, 23:40   #56
NoOne
Guru
 
NoOne
 
Join Date: Aug 2002
Posts: 709
Send a message via Yahoo to NoOne
:lol: :lol: :lol: :lol:
Intr-adevar, se muta forum-ul. :wink: Multe nume imi sunt deja cunoscute dar am asha un sentiment [poate e vocea vantului care imi shopteshte] ca vor fi mai multzi. Mult mai multzi. Circa 90 daca am intzeles eu bine.

Nu pot sa va fac o primire individuala asha ca intind covorul roshu shi va invit inauntru. Nici la voi, pe Ro-Anime nu e altfel - Dayane a depistat prima "intrusul".

Death Angel, nu cred ca va fi nevoie sa fiu salvat. Sunt pierdut pentru societatea asta. :roll: M-au prins anime-urile. BTW, nu cred ca ai ajuns la fel de "diliu" ca mine [sau poate ai ajuns :wink: ] incat sa te plimbi pe strada shi sa vrei sa simtzi in mana o Muramasa sau sa te ashteptzi ca la un murmur sa apara langa tine Sasuke. :oops: Sper ca nu citeshte nici un doctor de la Spitalul 9 randurile mele.

Cred ca am o adevarata fixatzie pentru Kyo - dar am o vaga impresie ca o sa mai discutam despre "Samurai Deeper Kyo". Mi-am scos de pe net cam 70% din soundtrack shi inca ma chinui cu restul. Shi ca veni vorba de soundtrack [Death Angel nu citi urmatoarele randuri] am luat shi ceva melodii din Sailor Moon. Mi se pare mie sau Mae shi-a imprumutat vioara pentru acest anime? :roll:

He! He! O sa am ceva treaba cu thread-ul asta.

In rest doar doua vorbe:

ANIME RULZ !!!!!!!!!

--------------------------------------------------------------------------------------
Primul Forum de anime din Romania poate fi gasit la adresa:
http://www.roanime.board.dk3.com/
--------------------------------------------------------------------------------------
__________________
To be number one you need two things: attitude and brains. I can fake them both.
NoOne is offline   Reply With Quote sendpm.gif