Thread: ANIME-uri
View Single Post
Old 07 Jun 2003, 19:35   #49
NoOne
Guru
 
NoOne
 
Join Date: Aug 2002
Posts: 709
Send a message via Yahoo to NoOne
I like U guys. Caposhi, intzepatzi, duri cu aia care va calca pe bataturi - asha cum ar trebui sa fie nishte "mici maniaci". Dar eu in primul rand vad in voi nishte persoane care au un chef nebun sa vorbeasca. Am dreptate? Ma bucur nespus ca v-atzi oprit pe-aici, pe la noi. O sa am multe de invatzat.

Inca o data "Bine atzi venit!".

Acum e randul vostru sa indreptatzi discutzia intr-o directzie normala. Eu ziceam ca fiecare sa zica doua cuvinte despre anime-ul preferat. Daca vretzi putetzi face shi voi asta. Daca nu, hai sa vedem ce putem spune despre acest subiect - ceva ce inca nu s-a spus.

P.S. Death Angel special pentru tine mi-am schimbat semnatura. So, U liked the voice of the wind?

Satsujinken katsujinken - "Sabia care ia viatza, sabia care da viatza". Tu pe care ai folosit-o? :roll:

--------------------------------------------------------------------------------------
Primul Forum de anime din Romania poate fi gasit la adresa:
http://www.roanime.board.dk3.com/
--------------------------------------------------------------------------------------
__________________
To be number one you need two things: attitude and brains. I can fake them both.
NoOne is offline   Reply With Quote sendpm.gif