View Single Post
Old 27 Mar 2009, 09:47   #3
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Originally Posted by Pauline Kael:
mi se pare ca exista p-acolo o optiune cum ca putem scrie noi ce vrem la rang,de ex,la tine scrie "unlikely messiah",cred ca fiecare user poate scrie ce vrea ...La profil e asta.Ceea ce mi se pare dragut.Nu cred ca ar conta cumva rangul,ci ...prestanta.
Nu, optiunea asta le e accesibilä doar administratorilor, nu si userilor, iar sistemul (si regulamentul) presupune ca fiecare user sä urce în rang dupä numärul de posturi (novice, junior, senior, veteran, guru), iar la 1000, sä-i poatä cere administratorului rangul personalizat (cel la care te referi tu: "The Mythbuster" la Nume, "Legend" la MinRep, "Babyface Killer" la Ricutza, "Unilkely Messiah" la mine, etc...)
E foarte just (si nobil) ce spui, cu privire la SUBSTANTA mesajelor în raport cu numärul lor - dar asta nu e nici preväzutä în regulament, nici usor de cuantificat (cum facem, concurs cu comisie, ca la C.N.C....?) Si oricum, TOTI mai si glumim, mai si postäm aiurea. Bref: ai dreptul la rang personalizat. Ti-l folosesti, sau nu? (Nu te obligä nimeni.)
Pitbull is offline   Reply With Quote sendpm.gif