Thread: Dupa dealuri
View Single Post
Old 10 Feb 2013, 09:24   #233
Liviu-
Film Dissection
 
Liviu-
 
Join Date: Dec 2008
Location: Vaslui / Bucuresti
Posts: 3,106
Of, pentru fiecare lucru pe care-l zici am cel putin unul sau doua contraargumente, dar nu are niciun sens. Am participat in destule discutii de genul asta ca sa stiu ca se bazeaza doar pe mici chichite, atacuri pe analiza de text, un argument e atacat cu doua, inapoi cu patru si tot asa. Nu se termina niciodata si sunt discutii stupide, nu e nimic creativ si nimic relevant, e doar o batalie in care ambii interlocutori cred ca trebuie sa-si arate inteligenta, dar de fapt nu fac decat sa cada ambii in penibil si ignoranta. Se face teoria chibritului si apoi teoria teoriei chibritului. Mai mult de atat eu nu mai am timp de pierdut cu asemenea prostii. Nu stiu ce varsta ai si cum ai ajuns la ea fiind intr-un asemenea blocaj din care clar nu poti sa iesi. Oricat de mult te-ai stradui se pare ca nu te-ai putea abtine in a mai scrie aici ceva, desi nu spui niciodata nimic. Initial nu vroiam sa zic asta, dar sincer iti spun, sentimentul pe care-l am scriind asta e mila. Poftim, ti-am mai dat motiv sa continui sa scrii, mai arata-ne putin din rasul isteric si superior. Dovedeste-ne in continuare cat de inteligent esti.

Last edited by Liviu- : 10 Feb 2013 at 10:26.
Liviu- is offline   Reply With Quote sendpm.gif