View Single Post
Old 06 Jan 2004, 17:46   #45
Gaandalf
The White Rider
 
Gaandalf
 
Join Date: Dec 2002
Location: with charlotte
Posts: 4,253
Originally Posted by Alex Leo Serban:
i didn't 'hate' it; i just got so BORED with it :o
PS uitati ca oamenii sint diferiti si ca ce-mi place mie poa sa nu placa altuia? care-i problema cu voi - kiar trebuie sa cadem toti in cur la lotr?! parc-ati fi ceausestii!
asa cum ati avut voi orgasme multiple la el, eu am avut la 'dogville' - daca-i vorba sa ne infruntam in titluri.
recunosc ca fantasy-ul nu e un gen care sa ma pasioneze - i got enough beautiful & haunting & wonderful & dangerous dreams in my life already :wink: !

ah blah! ah blah! ah blah! - Aoelu da cat potzi sa vorbest in gol omule ... esti absolut distractiv pe bune!
Dk tu ajuni sa critici un film dupa preferintzele tale personale atuncea esti VARZA ... nu ca nu ai fost pana akuma da ... akuma esti la LEVEL 2...

ah blah! ah blah! ah blah! - stiu k il detesti pe Gollum asha k :

"we wants more, we need it for ourself" - posturile tale , nepretzuite fara de care nu ne-am mai amuza pe forum ... "please give us more, if u do not post we will be cursed 2 a life without laughing ... please give us more, we wants it, we neeeeeds it!"

:lol:
__________________
"Hollywood is like a 10 story cock f.ucking everything in it's path ... just like Madonna!"
Gaandalf is offline   Reply With Quote sendpm.gif