View Single Post
Old 06 Jul 2012, 01:05   #368
karenin08
Senior
 
karenin08
 
Join Date: Jun 2012
Posts: 78
Originally Posted by Kriss_Kringle:
Originally Posted by karenin08:
Cacat pe bat,de cand ai devenit tu capabil sa spui care filme sunt bune si care nu?Vrei sa spui ca Saw e de oameni imaturi si copilasi?Nu cred ca regizorul l-a facut pentru asta!Oare tu de ce i-ai dat la Jaws ,care nici macar n-are un twist sau o poveste interesanta,nota 9?Mai mult i-ai dat 9 la Gladiator...vad ca esti fan Toy Story(aia nu inseamna imaturitate?)...The Avengers are nota 9 la fel ca Gladiator(de unde rezulta ca esti fan benzi desenate,plus ca la Batman i-ai dat 10)...care este mai imatur un fan Saw sau un fan Toy Story si The Avengers?

Am devenit capabil atunci cand te bateai cu pumnii in piept ca ai o cultura cinematografica mai mare decat a mea.
Ma scuzi ca i-am dat lui Jaws nota 9 pentru ca n-are un twist,poate ar trebui sa le dau 9 si 10 filmelor lui M.Night Shyamalan,doar e regele twist-urilor,nu?

Ce mult ti-a luat Sherlock Jr. ca sa realizezi ca sunt fan al benzilor desenate.Eu ma asteptam ca avatarul cu Joker sa ma dea de gol dar ai gasit tu alt indiciu mai bun.
Dupa mintea ta sclipitoare animatorii,artistii de benzi desenate si scenaristii sunt toti niste imaturi,nu-i asa?

Quote:
Ce simpatic e

Nu-i asa?Mie imi place ca isi iese din pepeni de fiecare data cu minim de efort din partea oricui.
Poate ii copiez avatarul si ii adaug o suzeta in photoshop,ar fi mai potrivit asa.
Dar totusi ce ai cu Gladiatorul,de ce 9???..ce ti-a facut???
karenin08 is offline   Reply With Quote sendpm.gif