View Single Post
Old 04 Mar 2013, 15:02   #313
Gloria
Super Moderator
 
Gloria
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,342
Castigatorii Concursului De Predictii Oscar 2013

Pa-paaaam! Pam -paam!
Dupa numaratori si verificari, plus trageri la sorti (acolo unde a existat paritate intre concurenti), plus numararea in favoarea participantilor a categoriei "montaj de sunet", daca participantii au pus unul din cele doua filme castigatoare - adica Skyfall si Zero Dark Thirty, va aducem la cunostinta ca anul acesta clasamentul la Concursul de Predictii Oscar este urmatorul:


LOCUL 1: Blanka 22/24. Felicitari! E o adevarata performanta. Premiul: DVD Razbunatorii, Inception, Umbre intunecate, Culoarea sentimentelor, Artistul. Carti: Firma, de Josh Grisham, Gladiatorul, de Simon Scarrow

blue_lion121, dyenootza17 si cllaus – au iesit la egalitate, cu 21/24 puncte; felicitari, si voi ati reusit sa va apropiati extrem de mult de rezultatul din noaptea Oscarurilor! Regulamentul prevede, insa, tragerea la sorti in caz de paritate; asadar, prin tragere la sorti s-a ajuns la urmatorul rezultat:

LOCUL 2: dyenootza17 – 21/24. Premiu: DVD Razbunatorii, Inception, Umbre intunecate, Culoarea sentimentelor. Carti: Firma, de Josh Grisham, Gladiatorul, de Simon Scarrow.
LOCUL 3: blue_lion121 – 21/24. Premiu: DVD Razbunatorii, Umbre intunecate, Culoarea sentimentelor. Carti: Firma, de Josh Grisham, Gladiatorul, de Simon Scarrow.
LOCUL 4: cllaus – 21/24. Premiu: DVD Inception, Vacanta dupa gratii. Carti: Noua si scurta viata a lui Bree, o poveste din Eclipsa, Stephenie Meyer, Roverandom, de J.R.R. Tolkien.

Exista 17 participanti care au reusit sa adune 20/24 puncte. Bravo lor. Un rezultat foarte bun! Cei 17 au luptat, insa, pentru doua premii, conform regulamentului si numarului de premii puse la
concurs anul acesta. In urma tragerii la sorti, din cei 17 participanti cu punctaj egal, au fost extrasi doi. Astfel:

LOCUL 5: cureupaul – 20/24. Premiu: Inception, Vacanta dupa gratii, Carti: Noua si scurta viata a lui Bree, o poveste din Eclipsa, Stephenie Meyer, Roverandom, de J.R.R. Tolkien.
LOCUL 6: Fourleaf22 - 20/24. Premiu: carti Fiicele reginei fecioare, de Jeane Westin si Noua si scurta viata a lui Bree, o poveste din Eclipsa, de Stephenie Meyer.


Felcitari inca o data. E o performanta pentru toti pe care noi nu indraznim sa ne gandim ca am fi putut-o egala! Asteptam mailurile celor sase castigatori pe adresa de contact. Nu uitati sa expediati mailul de pe adresa cu care sunteti inscrisi in comunitatea cinemagia.ro, si sa precizati in titlul mailului: "Am castigat la concursul de predictii Oscar 2013". Notati userul cu care ati castigat si premiul castigat.

G.
__________________
I am not lucky, I am good...

Last edited by Gloria : 04 Mar 2013 at 15:13.
Gloria is offline   Reply With Quote sendpm.gif