View Single Post
Old 08 Oct 2005, 11:39   #1
crissy
Junior
 
crissy
 
Join Date: Aug 2005
Location: hellworld
Posts: 59
Send a message via ICQ to crissy
Christian Bale vs.Colin Farrell

Deci 3 repere:
a)Care ii mai talentat?
b)Care arata mai bine?
c)Care filme din filmografia lor va plac ?De Ce?

Christian Bale ca si Colin Farrell...se persupune ca is actori ai viitorului..au multe filme la activ...amandoi Britanici..dar isi pot ascunde bine accentul in functie de film....au 2 filme impreuna unu terminat The New World si inca unul in care filmeaza I'm Not There: Suppositions on a Film Concerning Dylan---care suna bine...joaca si Julianne Moore...mai este pana apare da mno
a)mai talentat parca ii Christian Bale...nu parca sigur ii
b)Amandoi arata bine parca Christian Bale un pic ppeste
c)au filme destul de bune: de la Colin Farrell mi-a placut Phone Booth(dsstul de bun si filmul dat totsui un remake),Minority Report--asa si asa,a jucat bine si in Daredevil...si Recruit(noroc ca a jucat si Pacino)..in rest bleah
Christian bale mi-a placut in American Psycho-a avut un rolbun si o prestatie excelenta si filmul a fost misto----The Machinst-iarasi un film excelent...in care arata ca dracu` dar a jucat f bine....Harsh times-la noi n-apare numa in 2006 dar filmul este al dracului de fain...Christian Bale cu freddy rodriguez si eva longoria...yummmiii asta da film ..abia astept sa il vedeti si voi...mie mi-a placut si Batman Begins chiar daca e tare criticat aici pe forum,poate nu ii un filmnush cat de bun dar Christian Bale l-a jucat excelent si pe Bruce Wayne si pe Batman...a inteles bine personajul ca in orice film..normal...Equilibrium--mi-a palcut ideea..si chiar daca a semanat ceva cu Matrix totusi a fost u film bun...si lista poate continua da mii cam lene sa mai scriu

Deci pe care il preferati dintre acestia?Motivati!!!
__________________
Nu Fii Prost Cum ai Mai Fost;Fii Destept Cum N-ai Mai Fost !!!
crissy is offline   Reply With Quote sendpm.gif