Thread: Abuz
View Single Post
Old 17 Feb 2016, 17:44   #13
someebody
Banned
 
someebody
 
Join Date: Feb 2016
Location: Peste tot
Posts: 49
Send a message via Yahoo to someebody
Talking Ce aveti ?!? Nu v-ati luat pastilele ?

Da , nenea 0ctavian , sa-ti raspund la aberatii pe rand . Cu clona , eu spuneam ca nu e o clona a conntului mihea_badea , nu a lui cosmin742000 . Cat despre faptul ca par la curent cu ce se intampla aici , am citit de pe forum cate ceva . Si de unde ai scos-o p-asta cu ( copiez mesajul tau idiot aici : ...
Originally Posted by someebody:
Da , din pacate si eu am fost abuzat fara anunt ca si cosmin742000 , am fost banat (pe contul mihnea_badea ) si mi-am facut acest cont ca sa pun aceste intrebari . Nu , acest cont NU este o clona . I-am trimis Gloriei un PM , sa vad daca-mi raspunde . Pana atunci stau si eu ca prostul si astept raspuns de la un moderator .

Interesant. User aparut recent, si te-ai simtit sa spui ca nu este vorba de o clona.
Avand in vedere ca esti un utilizator recent, par la curent cu ce s-a intamplat pe aici.
Mai stiu un singur caz de utilizator pe acest forum care scrie un mod constant cu pauza inainte de "." sau "," .

De asemenea acelasi user de care mentionez avea acelasi stil de a scrie. Si la fel ca si tine, avea aceasi obsesie privind "contributia personala" la forumul si site-ul cinemagia.

Curioase coincidente Si p-asta cu contributii personale , de unde ai scos-o ? Din joben sau din burta ?!? Unde am spus eu de contributii personale ? Cat despre cosmin742000 , poti sa te uiti peste tot , si pe Cinemagia , si pe forum , ca n-am sarit in apararea lu` tipul asta vreodata . Asa ca, dragule ,mai usor cu prostia si imaginatia , da ???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????? ???????

Last edited by someebody : 17 Feb 2016 at 17:49.
someebody is offline   Reply With Quote sendpm.gif