View Single Post
Old 14 Jul 2010, 12:57   #31
shadowofnight
Guru
 
shadowofnight
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 587
Cloudy with a Chance of Meatballs:


1.Azi am vazut aceasta animatie si pot spune ca este dea dreptul fenomenala,o animatie foarte buna si cu multa culoare.Este si foarte educativa aceasta animatie din care poti trage anumite invataminte.Din aceasta animatie se trag doua morale foarte bune:1.Ar fi cind vei avea copii si ei vor sa faca ceva si nu le reuseste sa nui descurajezi,sa le spui sa mai incerce si cu siguranta a doua oara va reusi,nu le taiati aripile cind sunt mici daca vreti cu adevarat sa iasa ceva in viata si sa fiti mereu alaturi de ei,chiear daca mai gresesc,dar cel mai important lucru este sa le zici chiear tu ca ai incredere in ei.2Cea dea doua morala ar fi ca omul ar trebui sa se multumeasca cu cit are si ca abuzurile nu duc la nimic bun,in acest film e vorba de mincare,iar in viata de zi cu zi la avere.Omenirea are nevoie si de acesti savanti cum a fost in aceasta animatie doar ca ei ar trebui sa stie cind sa se opreasca.Una peste alta o animatie ce nu trebuie ratata in nici un fel.

2.Abia astept sa-l vad impreuna cu nepotelul meu. Trebuie mancam bine inainte de film, daca nu, exista posibilitatea sa lingem ecranul.Super filmul!

3.MA DUC AZI SA IL VAD! ccccccCCCCCCCUUUUUMMMMMM EEEEEEE? DATI RASPUNS RAPID. AM DAT NOTA CA NU MA LASA FARA

4.abia astept sa apara !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! deja mi-e pofta sa ploua ,sa ninga peste tot numai mancareeeeeeeeeeee

Cele de la Titanic sunt fabuloase!
__________________
As is a tale, so is life: not how long it is, but how good it is, is what matters.
shadowofnight is offline   Reply With Quote sendpm.gif