Thread: "Transformers"
View Single Post
Old 21 Sep 2007, 17:32   #52
M0n0
Guru
 
M0n0
 
Join Date: Sep 2004
Location: Iasi...in spatele garii
Posts: 1,490
Send a message via Yahoo to M0n0
8/10. Fiind printre ultimii care au vazut filmul (lol) nu prea mai am de zis ceva revelator sau deosebit. E un film facut pentru cinema si/sau 5.1 cu un LCD mare. E un film mare, asa cum arata efectele colosale si decorurile complexe si mari. Asa cum a zis si Spielberg, Michael Bay e cea mai perfecta alegere in regizarea filmului, s-a nascut pentru filmul asta. Dar nu stiu daca e cel mai mare pe care il va face. Ma indoiesc. Are cateva chichite care mi-au sarit in ochi...se trece nu prea lin de la o scena la alta...se face intuneric prea repede, sunt goluri nu foarte evidente dar care se vad. Shia La(salata de)Beouf e extrem de natural si tin minte ca il vedeam acu vreo 3-4 ani pe National TV la Even Steven, unde era un pustan putin prea energic...acu a ajuns dita mai super staru. Bravo lui si in filmul asta e alegerea cea mai buna. Megan Fox e o super tipa, destul de necunoscuta inainte de filmul asta. Misto film, foarte bun film de actiune, dar cam atat. De vazut cu gasca intr-o cinema.
__________________
Adevarul nu insulta, ci ofera dusuri reci prostiei calde...

M0n0's blog
M0n0 is offline   Reply With Quote sendpm.gif