View Single Post
Old 05 Feb 2005, 23:30   #24
Nae
Dead Man Walking
 
Nae
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,985
Send a message via Yahoo to Nae
Originally Posted by Alex Leo Serban:
pt nae:
[bla bla]
nu, nu este "important" pt mine; dar nici nu-mi pot retine mica placere cotidiana de a taxa perlele (de incultura) ale numitului nume... sa ne-ntelegem: am scris ca nu voi mai INTRA IN DIALOG cu individul, nicidecum ca voi lasa sa treaca - nesemnalate - timpeniile pe care le asterne, constiincios, pe forum.
[bla bla]

hmmmm, deci nu intrii in discutii cu el, dar ii taxezi (dupa parerea ta) tampenia... pai stai un pic, nu-i acelasi lucru'? nu tot il faci sa injure mai departe?
stii, nu te inteleg. vi, te prezinti ca marele ALS, toti te respecta pentru ca totusi esti o 'personalitate', si ne povestesti de FFC, cum ai cinat tu cu el, cum esti tu mult mai important decat tot restu' lumii (sau ma rog, macar mult mai presus decat cei de la UNATC), si te tot certi cu nume. pai stai un pic, ceva nu e in regula.
daca tot esti asa de mare scula frate, daca tot esti la festivaluri prin strainatate, daca tot te dai mare cu oamenii pe care ii stii si cu care cinezi, pai atunci ce pula mea mai stai aici si te injuri cu noi. nu vezi ca decand te-ai 'reintos' pe cinemagia nu ai mai postat nimic inteligent? tot ce postezi este numai inca o provocare ca sa te injure cei care nu te suporta?
poate ca treci printr-un midlife-crisis, cine stie, insa cert este faptul ca ai nevoie de ceva prin care sa te dovedesti. vazand ca nu mai scrii nimic despre filme (macar pe cinemagia n-o faci), inteleg ca acuma iti dovedesti cat de bengos esti prin a numara injuraturiile pe care le primesti in fiecare zi... hmmm, maybe this is a way to cope with loneliness, who knows?
totusi, mai gandeste-te daca chestia asta te reprezinta... sa injuri de la un festival de film...
Nae is offline   Reply With Quote sendpm.gif