View Single Post
Old 23 Aug 2008, 21:00   #26
illotempore2002
Guru
 
illotempore2002
 
Join Date: Apr 2007
Location: Bucuresti
Posts: 5,244
eu nu am nimic sa le reprosez moderatorilor, dar nu stiu de ce vorbim la plural, pt ca Stefan e singurul moderator concret, care exista si isi face treaba.....

Si mi se pare ca o face ok......nu sunt de acord cu banarea si nici cu "reeducarea" userilor mai temperamentali.....nu trebuie sa vbim cu totii frumos, sa ne iubim, ca nu suntem hipioti ratai......fiecare om are personalitatea lui iar rolul moderatorilor este sa nu permita unei personalitati excesive sa exagereze......ar fi absurd acum ca la fiecare mica izbucnire colerica sa fim interzisi.....mi se face greata la ideea ca toata lumea ar fi aici la fel, plina de falsa buna-voie si dragalasenie....
in momentul in care se intampla polemici (si forumul asta trebuie sa fie polemici pe seama filmelor iar nu pe a "let's make love not war") este inerent intrinsec ca se vor intampla si scandaluri......

Stef mi se pare ca isi face treaba bine: e prezent zlnic, atrage atentia celor care exagereaza si baneaza suficient de des si pe cine trebuie astfel incat sa nu degeneram

acuma ca mai e si el subiectiv, de ce nu ar fi?
illotempore2002 is offline   Reply With Quote sendpm.gif