Thread: Regulament
View Single Post
Old 20 Nov 2006, 19:02   #5
StefanDo
Super Moderator
 
StefanDo
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,571
Re: Cateva observatiuni...!

Originally Posted by Mistah J:
Foarte frumos si foarte responsabil din partea ta, StefanDo, pentru realizarea / plasarea pe forum a acestui regulament. Dar cum ramane cu faptul ca un anumit numar de utilizatori au fost banati pe motiv ca incalca aceste reguli pana ca regulamentul sa existe (si sa fie liber citirii de catre toti utilizatorii)?

Puiule, ai fost avertizat de cateva ori, prin urmare nu te da pe dupa plop ca nu stiai regulile. E ca in circulatie: ai indicatorul permanent si indicatorul temporar, care are putere mai mare decat cel permanent. Daca eu (si nu numai) ti-am zis ca ai facut-o lata, las-o asa si nu te mai da mare, chiar daca nu stiai regulamentul pe de rost. Si regulile pe care le vezi mai sus, modificate putin de mine, se aflau intr-un sticky chiar aici, in cafenea, intr-un subiect numit "reguli si nereguli", opera lui Daniel.

Repet, nu te-am bannat tocmai pentru ca imi doresc sa purtam o discutie constructiva. Acum stii regulile, conformeaza-te!

Este ultimul raspuns pe care ti-l dau in aceasta privinta si ultima justificare.
__________________
This is not THE END...
StefanDo is offline   Reply With Quote sendpm.gif