View Single Post
Old 02 Jun 2011, 21:52   #5
Liviu-
Film Dissection
 
Liviu-
 
Join Date: Dec 2008
Location: Vaslui / Bucuresti
Posts: 3,106
Eu as fi curios daca cele doua parti (Cinemagia pe de o parte si persoanele care se ocupa de ultimele doua surse) n-ar putea cadea de acord ca macar unele articole sa zicem sa fie postate si pe forum. Asa s-ar mai anima putin lucrurile (se observa lipsa cronicilor lui Pitbull ca activitate la "Acum pe ecrane" de exemplu), iar fiecare copy-paste ar putea contine link-ul catre sursa, facandu-le astfel si ceva publicitate. Sincer nu stiu cata lume deruleaza prin lista aia de bloguri, mai ales daca blogul nu apare pe prima pagina a site-ului. Cu ceva mai multa activitate si ceva mai multa implicare in moderare forumul asta chiar ar putea reprezenta o zona de cultura, nu doar un loc in care se vorbeste din cand in cand despre film, iar in rest apar tot felul de troli si spameri care scriu 10 mesaje/minut de cate jumatate de rand fiecare. Cred ca ar avea nevoie de un mic impuls, pentru ca momentan forumul nu pare prea atractiv pentru persoane mai serioase care ar vrea sa discute despre film, desi mai multe altfel de persoane au trecut pe aici, insa au plecat din cauza unor probleme care nu mai exista.
Liviu- is offline   Reply With Quote sendpm.gif