Thread: Cannes 2015
View Single Post
Old 22 Apr 2015, 08:52   #1
Chambord
x
 
Chambord
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 3,717
Cannes 2015

Spre surprinderea mea am observat ca Stanleybet (cred ca au cel putin o agentie in fiecare oras din Romania) au cote pe Palme D'Or ! Partea si mai buna e ca la unele filme sunt chiar mai mari ca la online.

http://www.stanleybet.ro/ , din meniul Descarca Oferta downloadati pdf-ul, cotele Cannes sunt pe la sfarsit, mai simplu dati un search in pdf dupa "cannes" sau "palme".

Nu stiu cat o sa le tina, e foarte probabil sa le scoata inainte de a incepe festivalul sau chiar mai repede, asa ca daca vreti sa faceti un bannes cinstit ...

Ar fi bine sa va notati codul filmului din pdf si sa va duceti cu el pregatit, evenimentul fiind in mai nu l-au afisat pe oferta din agentie ci apare doar in oferta extinsa vizibila online.

Trailerele si informatiile despre filmele din competitie sunt inca putine dar dupa ce am cantarit filmele si juriul my money are on Son of Saul,cota 13. La PaddyPower (online) e 11. Doar Dolan (lil' prick) nu cred c-o sa voteze cu el, in rest...

Daca mai raman cotele si dupa ce incepe festivalul si incep sa curga review-uri / note / stele o sa mai mai pun pe 1-2 filme, in functie si de evolutia cotelor.

Last edited by Chambord : 22 Apr 2015 at 08:57.
Chambord is offline   Reply With Quote sendpm.gif