View Single Post
Old 11 Jun 2007, 01:57   #26
silver_boy
Guru
 
silver_boy
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 893
Originally Posted by Carmine Galante:
Originally Posted by Supastar:

OMG!!!!

acum si tu scrii scenarii??
De foarte mult timp, tu inca erai cu ea in tarana cand ma gandeam eu la cioce d-astea. Siktir !

@Gloria & Stefan
Cum fac sa intre in posesia voastra? Bineinteles fara herbert in juriu.

Cum am mai spus, daca bagati forumisti in juriu apare "complexul ala de interese", antipatii, simpatii bla bla bla


Carmine@ : herbert a spus destul de limpede ca nu amesteca "omul" cu "opera" . E drept , în ultimul timp nu prea se tine de cuvint - da' deh... ce sa-i faci, -: artistii sunt firi contradictorii si , in ultima instanta, neseriosi ( ca viaþa... ) dar am io un presentiment k aici trebuie sa-l crezi !

RIP@ Gloria eterna... n(t)e va lamuri
ps> sper ca marx n-a vb serios cand a spus ca "isi da demisia".???..daca va binevoi sa preia rolul meu de jure (kare oricum m-a magulit) i will be happy..dak nu, si n-aveti alte solutii u can count on me
anyway, cu nenea Pit, cu herbert, cu monser Airlight ( ai vazut mon... chiar dacã am coborat la statii diferite... important e cã am luat acelasi tren -))...sunteti pe maine bune...sau cum imi spunea, pe vremuri, ( ce vremuri...) acelaºi monºer, sorbind din ceaiul lui fierbinte- parfumat in cafeneaua tenebroasã din deko ... " conduceþi un ferrari" -:
pãi nu?-:
__________________
Beauty is in the eye of the beer holder
silver_boy is offline   Reply With Quote sendpm.gif