View Single Post
Old 01 Dec 2014, 19:44   #178
alali
Guru
 
alali
 
Join Date: May 2011
Posts: 871
ca sa ii raspund la Twins. Aceasta serie am vazut-o undeva la inceputul anului. Pe dvd. Nu sunt chiar asa de exagerat de scumpe. Am inteles de la cel ce le cumparase ca pe cele noi platise 50-60 de euro iar second-urile undeva la jumatate.
E adevarat ca nu e o colectie completa ci fiecare episod in parte. De aceea nu am vazut epilogul, ca el nu e inclus.
De asemenea, din lista de filme am vazut cel propus de tine, cel propus de mine, cel al lui Mercutio si primele doua parti ale lui trilogiei lui Araki. Acum ca tot s-a propus prima parte, o sa imi fac curaj sa vad si partea a 3-a... sper sa fie mai decenta dacat a doua.


Originally Posted by anaemona:

Incepe sa-mi para rau ca n-am popus Berlin Alexanderplatz, acolo nu era de vazut decit miniseria si citit cartea. Un fleac.

Anaemona, ce anume te-a deranjat din ce am postat? Nu am citit cartea... am vazut doar seria... Ce e asa de incredibil?
Pentru mine seria are niste goluri in poveste pe care mi-e greu sa le completez.... Probabil ca nu sunt atat de perspicace cum e cazul tau... Sunt mai limitat.
alali is offline   Reply With Quote sendpm.gif