View Single Post
Old 04 Aug 2015, 13:22   #18
rvn
Scorpia cinefiscalitatii
 
rvn
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 4,621
Originally Posted by 1MicuCelUmilSiViril:
Vrei sa dormi si dormi!
Ma tot gandesc cateodata ce vanzari record trebuie sa aiba la noi vanzatorii de pijamale.
ha!ha!ha!
la un moment dat, am vrut sa-ti fac o dedicatie muzicala cu melodia asta, dar n-am gasit la repezeala nici o varianta demna de a fi oferita unui asa pasionat de Iris. chiar daca am dat gres la prima incercare intuitiva, nu ma las pagubasa si incerc iarasi: esti fan Iris de pe vremea cand rockerii care voiau sa apara la tv, erau nevoiti sa-si tunda parul, asa e?
in ceea ce priveste vanzarile de pijamale, nu cred ca ele sunt chiar atat de "record",recordul era numai pentru productiile de garu si porumb ceausiste. haide, mai, este atat de cald afara, incat, trebuie sa-ti placa foarte mult autotortura, ca sa-ti mai treaca prin cap sa te imbraci in pijamale cand dormi.
in ceea ce priveste supozitia ta referitoare la papagali, trecand peste lipsa ghilimelelor, care are ca efect, trecerea necuvantatoarelor cu aripi in categoria spectatorilor de cinema, nu sunt de acord cu tine. este o chestie de convingere.
rvn is offline   Reply With Quote sendpm.gif