View Single Post
Old 02 Dec 2014, 14:08   #196
Chambord
x
 
Chambord
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 3,717
Oau. Acu aflu si eu ca am avut o idila cu Malombra (Mal, unde esti ? Tu stiai ca ai avut o idila cu mine ?). Chiar, Judex a mai dat pe aici ? Omul asta a dus trolling-ul la un nivel "superior", accesibil putinor muritori, ce texte avea ... "mai vede omul, i se mai spune"

Daca stau bine sa ma gandesc, personaje ca el mi-au sadit reticenta (pe care o credeam pur instinctuala si exagerata la un moment dat) in a lega "prietenii" pe retelele de socializare. Cand mi-am facut cont pe Facebook (cu nume real, poze, etc), acum ceva ani, mi-am promis ca n-o sa-l folosesc decat pentru contact cu persoane pe care le cunosc in real life. Si asa a ramas pana in ziua de azi. Cum ziceam, aveam senzatia ca exagerez, ca sunt anacronic. Cand am aflat nu de mult cu stupoare ce dereglat se ascundea in spatele moderatorului Pitbull (mi se parea un om foarte OK pe forum) mi-am dat seama ca "instinctul" avusese dreptate. Vazand acum si reamintindu-mi ce tulburari de personalitate avea si alde Judex (se comporta ca si cum ma cunostea, tinea sa-mi spuna "bro", faze de astea) am o noua confirmare.

Ma rog, scuze de divagatie (parca era vorba de un turneu de filme si s-a ajuns la istoria atacurilor pe cinemagia, nasol), venisem sa intreb daca are cineva (eventual cine l-a propus) o subtitrare pt Stray Dogs ?
Chambord is offline   Reply With Quote sendpm.gif