View Single Post
Old 10 Jan 2003, 23:02   #15
ricutza
Babyface Killer
 
ricutza
 
Join Date: Feb 2002
Posts: 2,221
Send a message via ICQ to ricutza Send a message via MSN to ricutza Send a message via Yahoo to ricutza
upgrade de forum

dupa o lunga serie de incercari, pot spera ca in sfarsit sa mi se afiseze un mesaj in aceasta seara?
sunt bulversata de aceasta noua imagine...mi se pare incredibil...lipsesc o saptamana de acasa deci de la cinemagia, si cand ma intorc, gasesc aceasta mare schimbare...
o sa-mi ia cred vreo doua luni sa ma obisnuiesc cu noua imagine...sunt multe optiuni noi care mi se par interesante si cu toate astea, datorita numeroaselor modificari (si a spiritului meu usor conservator), nu pot spune ca ma incanta...nu prea pot sa inteleg nici schimbarea brusca (cred ca era mai bine sa se faca treptat!) si nici momentul ales (ar fi fost mult mai bine sa se faca toate modificarile in vacanta cand majoritatea userilor erau plecati...sau in orice caz nu acum cand lumea se intoarce la serviciu si deci pe cinemagia)...
am vazut ca apare si optiunea de schimbare a culorii scrisului, dar dupa toate protestele pe care le-am auzit ma voi abtine...
n-am inteles nici de ce ati renuntat la anumite denumiri...momentan nu fac diferenta intre inregistrare si intrare...nu stiu care este corespondentul lui login! si nici ce se intampla la grupuri de utilizatori nu-mi e prea clar....
motivul pentru care nu testez aceste optiuni este ca imi apar nenumarate erori!
ricutza is offline   Reply With Quote sendpm.gif