Thread: Prometheus
View Single Post
Old 20 Jun 2012, 15:13   #68
Redy
Guru
 
Redy
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 676
Si asta ar trebui sa ma faca sa ma simt prost, venind din partea unui ignorant care nu are cunostinte minime de istorie, stiinta, cinematografie ?

Eu m-am straduit iti clarific ghiveciul ala care e in capul tau dar vad ca in raspuns nu primesc decat niste comentarii absolut stupide. Ca sa o luam pe scurtatura, esti cam simplut asa de felul tau.

Deja am dat-o in atacuri la persoane, nu ca m-ar deranja pe mine, nu ai fost niciodata un partener de discutie cel putin decent pe threadul asta. Tu ai venit cu un monolog din care ti-a fost greu sa iesi, in continuare te voi lasa sa te desfasori. Deja te-ai spanzurat cu cata sfoara ti-am dat. Mai rau nu vad cum ar fi posibil dar voi fi placut surprins daca se va intampla.

La sfarsit un sfat pentru Aeryn_sun care tot nu vroia sa se "certe" cu mine. Cand auzi prima oara de androizi cu mandrie, fugi in cealalta directie de cel care aduce in discutie asa ceva, mai ales daca nu este stabilit ceva dinainte. ROBOT PRIDE. Daca mai si adauga cum ca sumerienii erau sclavii extrateretrilor si inca mai ai ceva serios de discutat cu acea persoana nu pot sa stau pe bara si sa ma amuz. Nu cauta explicatii in gurile de canal.
__________________
Cook Pass Babtridge

Last edited by Redy : 20 Jun 2012 at 15:49.
Redy is offline   Reply With Quote sendpm.gif