Thread: ANIME-uri
View Single Post
Old 07 Jun 2003, 15:14   #45
Death Angel
Novice
 
Death Angel
 
Join Date: Jun 2003
Location: The Depths Of Chaos
Posts: 11
Acuma ca am terminat-o cu un "fan" sa iau pe altul care chiar ca n-are ce cauta intr-o discutie de anime si care mai bine se duce si se uita la Cartoon Network ca acolo sunt desene pt. capacitatea lui. Acel este MihaiD.

Ma tu esti total pe din afara subiectului. Am si eu o intrebare : Tu ai vazut anime la viata ta sau vorbesti ca sa nu adormi? Sau ai vazut ai alte anime decat Sailor Moon si Sandy Bell(apropo asa se scriu).

Pai un newbie in ale anime-lor te crede si isi imagineaza ca Powerpuff Girls este anime, ca asta reiese din "desteapta" ta definitie.

Uite aici definitie de anime: animele sunt desene animate facute de JAPONEZI. Deci daca nu ai vazut mai multe anime si nu ai ochiul format, nu poti sa le deosebesti, decat daca te uiti la credite si vezi numai nume japoneze.

Interesante nr zici tu pt cap: 1/5 si 1/7 din corp? Ai stat si ai masurat nu? Sau iarasi iti dai cu parerea, care e total eronata. Poate n-ai vazut Guyver, DBZ/GT, Samurai Deeper Kyo sau Vampire Hunter D BloodLust sau Ninja Scroll(si astea-s doar cateva exemple) Iti spun eu dupa ce vezi cel putin BloodLust o sa-ti mananci cuvintele?

Auzi tu miscare este deloc Ma apuca o SILA sa-ti mai raspund si la aberatia asta.....incat o s-o depasesc, numai pt. tine. Ma poate tu confunzi animele cu vrun desen de-a tau de pe CN. Sau poate eu m-am uitat la altceva si nu la anime. Sfatul meu este sa te duci la un control oftalmologic ca nu cred ca vezi bine. Daca tu imi arati mie in ce anime ai vazut tu ca personajele sunt statice esti tare. Poate te refereai la vrun desen preferat de tine Disney si ai incurcat oalele.
Unde naiba ai vazut tu ca la o explozie sa fie statice personajele, nu stiu, dar poate imi vei spune.

Poate in hentai-urile alea boundage alea tale sunt personajele statice, ca ce-i drept e cam greu sa te misti cand esti legat.

Deic sfatul meu pt. toti este > daca nu aveti argumente sa va suportati aberatiile nu mai scrieti, iar pt. tine MihaiD> du-te la hentai-urile tale ca pe alea sigur le poti intlege, si lasa animele ca nu-s de tine.
__________________
The Death Angel will watch over you
Death Angel is offline   Reply With Quote sendpm.gif