View Single Post
Old 27 May 2012, 16:27   #3212
margott
Guru
 
margott
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 389
Originally Posted by mariuszmeu:
nu am timp sa citesc toate subiectele si reply-urile , dar mi se pare o aberatie sa stai atata vreme sa accepti un review (peste o luna ),ca apoi sa-l respingi , dar sa-mi folosesti sinopsisul .sunt mariuszmeu si ma refer la "switch".sa intarzii ATAT ,nu inteleg ce poate sa-ti ia atat .mi-ar place ca , atunci cand ti se refuza orice , sinopsis , poza sa ti se spuna de ce .nu c-ar fi nu stiu ce problema ca la switch cu toate ca nu mi-am luat puncte mi-a fost folosit rezumatul.in definitiv acele puncte nu-mi tin nici de foame , nici de sete , dar , macar la cat m-am muncit ,ar fi frumos ca cineva sa observe efortul

Sinopsisul la "Switch" de pe cinemagia e tradus din engleza dupa cel de pe imdb, din cate am vazut. Posibil ca al tau sa fi fost respins (daca ai avut greseli gramaticale sau de traducere) si altcineva sa fi facut traducerea tot de pe imdb, iar moderatorii sa fi folosit acel sinopsis. Nu cred ca stau moderatorii sa corecteze greselile noastre gramaticale, mai degraba resping sinopsisul respectiv. Si mie mi-a fost respins un sinopsis, l-am refacut si apoi mi l-au folosit, deci nu cred ca moderatorii sau cei care se ocupa de aprobarea sinopsis-urilor pot fi acuzati de rea-vointa.
margott is offline   Reply With Quote sendpm.gif