View Single Post
Old 15 Jun 2011, 22:19   #59
dragonfly_drk
Guru
 
dragonfly_drk
 
Join Date: Aug 2010
Location: Cemetery
Posts: 2,940
Originally Posted by rvn:
Originally Posted by indiferrent:
Cred ca cele mai mari defecte si tampenii ale unei relatii sunt orgoliul si gelozia, dar sa-mi vad nevasta calarita de vreo doi cocosei...poate inainte multi zic: "ce mai conteaza, important e ca imi pica si mie ceva nou, experimentez", dar cand esti acolo s-ar putea sa iti vina sa fugi acasuca. Repet, cred ca tine de caracterul tau ca om, nu de cel sexual.

la asta m-am referit si eu.
e vorba tot de moralitate si fidelitate.un cuplu adevarat le respecta.si n-are nevoie de swing.
a...si daca are...atunci poate ar trebui ca pe certificatul de nastere al plozilor sa fie trecute mai multe optiuni la rubrica "numele tatalui"...asa,ca sa fie siguri ca cineva ii va vrea in gradina lui.

parca am mai intebat... adu-mi argumente ca swingul e imoral. inca nu le-am primit... adu-mi argumente ca swingul inseamna infidelitate. inca nu mi-ai raspuns...

cat despre faza cu plozii, daca tu crezi ca traim in anii 20 si inca nu s-au inventat prezervativele, imi pare foarte rau sa te dezamagesc dar ele exista si swingul NU se practica FARA.


am impresia ca se confunda anumite definitii, termeni, chestii pe aici... si am impresia ca unii vorbesc in necunostinta de cauza. chiar daca nimeni de aici nu a practicat swingul (banuiesc), poate ar fi frumos ca macar la nivel teoretic sa va faceti temele.
__________________
music is created by the space between the notes not the notes themselves.
dragonfly_drk is offline   Reply With Quote sendpm.gif